Kourtney Kardashian chce mieć więcej dzieci! Kto miałby być ich ojcem?

2019-04-18 15:19
Kourtney Kardashian z dziećmi
Autor: www.instagram.com/kourtneykardash

Kourtney Kardashian skończyła 40 lat. Mimo, że ma już troje dzieci i jest obecnie singielką, celebrytka wciąż marzy o powiększeniu swojej gromadki! Kiedy i z kim chciałaby mieć kolejne dziecko?

Kourtney Kardashian skończyła właśnie 40 lat. Celebrytka otrzymała życzenia urodzinowe między innymi od byłego partnera i dzieci. Scott Disick bardzo się postarał, by Kourt miło wspominała ten dzień...

>> Scott Disick w urodzinowym video dla Kourtney Kardashian: "Bardzo cię kochamy"!

Czy Kourtney Kardashian czuje się przytłoczona swoim wiekiem?! Bynajmniej! Gwiazda reality show ma jeszcze bogate plany, jeśli chodzi o swoje życie osobiste!

HOT TEMAT
Kim Kardashian, Kylie Jenner, Taylor Swift

Autor: instagram.com; Splash News/EAST NEWS

Kim Kardashian i Kylie Jenner ustąpiły Taylor Swift! Zmieniły datę premiery perfum

Kourtney Kardashian ma troje dzieci ze związku ze Scottem Disickiem: 9-letniego Masona, 6-letnią Penelope i 4-letniego Reigna. Mimo to gwiazda podobno pragnie mieć kolejne dzieci! To dosyć odważny plan, biorąc pod uwagę to, że jest 40-letnią singielką, ale trzymamy kciuki!

Kourtney jest zachwycona, że przekroczyła 40, ale dużo myśli o powiększeniu rodziny. Kourt cały czas myśli o posiadaniu kolejnych dzieci i teraz, kiedy kończy 40 lat, czuje, że jej zegar biologiczny tyka, ale nie spieszy się z kolejnymi dziećmi. Zamroziła jajeczka w ubiegłym roku, co daje jej wielkie poczucie zabezpieczenia.

- mówi osoba z otoczenia Kourt w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Na razie ponoć Kourtney Kardashian zastanawia się, z kim i kiedy będzie miała kolejne dziecko, jakiej będzie płci itd. No i jeszcze jedno - Kourt wcale nie zakłada, że na czworgu zakończy "produkcję"...

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️❤️❤️ Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE