Kourtney Kardashian całuje 6-letniego syna w usta. Gotowa na kolejny hejt?

2021-04-30 13:00 AM
Kourtney Kardashian
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Kourtney Kardasian to mama z zasadami. Celebrytka dba o swoje pociechy i rzadko kiedy częstuje je słodkościami czy innymi fast foodami. Żywieniowy rygor podyktowany jest dbaniem o ich zdrowie, ale jeśli chodzi o inne rzeczy, Kourt jest bardziej wyluzowana. Kardashianka uwielbia np. czułości z dziećmi. Pocałunek w usta? Nie ma problemu. Na Insta trafiła fotka, na której Kourtney całuje 6-letniego syna. Mamy tylko nadzieję, że Kourt przygotowana jest na hejt…

Internauci bywają bezlitośni. Wie o tym wiele gwiazd. Hejterzy nie oszczędzają nikogo, a już na pewno nie rodzinę Kardashian/Jenner. Słynny klan od zawsze jest na celowniku hejterów. Cokolwiek by nie zrobili, dostają tyle samo krytyki co pochwał albo i więcej. Internauci nie mają żadnych zahamowań.

Jeśli chodzi o relacje Kourtney z dziećmi to są osoby, które nie mają problemu z wyrażeniem krytyki w stronę rodziny. Kardashianka wielokrotnie obrywała za to, że daje dzieciom sporą dawkę czułości. Głównie fani wytykali jej całowanie dzieci w usta! Dla niektórych osób było to niehigieniczne i według nich przekroczona została pewna granica…

Na szczęście Kardashianka jest zahartowana i w nosie ma hejterów. Na jej Instagramie pojawiły się trzy fotki z jej synkiem Reignem. Na jednej z nich celebrytka czule całuje 6-latka.

Choć fotki są urocze a w komentarzach mnóstwo pozytywnych słów, już teraz zastanawiamy się, czy tym razem hejterzy również nie odpuszczą i skrytykują Kourtney. Jak myślicie?

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczęła się wojna Kingi Rusin i Weroniki Rosati?
ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE