Koncert Artyści przeciw nienawiści: Kto wystąpi? Ponad 100 gwiazd na scenie

2019-02-27 9:04
Doda podczas finału WOŚP w 2013 roku
Autor: TRICOLORS/East News

Tuż po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku Doda zaapelowała do polskich artystów, by zaangażowali się we wspólną inicjatywę i wystąpili razem na koncercie pod nazwą Artyści przeciw nienawiści. Koncert odbędzie się lada chwila w Łodzi, a lista artystów, którzy wystąpią na scenie i wezmą udział w całym przedsięwzięciu, jest imponująca!

Zamach na prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, wstrząsnął całą Polską i uświadomił nam, że zbliżyliśmy się do granicy hejtu i nienawiści, które opanowały nasz kraj. Do jedności nawoływały polskie gwiazdy, które najpierw trzymały kciuki za zdrowie Adamowicza, a później razem ze swoimi fanami pogrążyły się w smutku. To właśnie te tragiczne wydarzenia sprawiły, że Doda wpadła na pomysł wspólnego koncertu wszystkich polskich gwiazd.

Doda zaapelowała więc na swoim Insta Story do polskich artystów, by razem z nią wystąpili podczas koncertu Artyści przeciw nienawiści. Wokalistka chciała, aby ta wspólna inicjatywa połączyła nie tylko muzyków, ale Polaków oraz pokazała, że wciąż potrafimy patrzeć na siebie bez złych emocji.

Artyści Przeciw Nienawiści - Kto wystąpi?

Pomysłowi Dody na koncert po śmierci prezydenta Gdańska natychmiast przyklasnęli jej fani, którzy masowo zaczęli wysyłać do innych artystów wiadomości z zachęceniem do wzięcia udziału w jej inicjatywie. Chęć występu podczas koncertu Artyści Przeciw Nienawiści wyraziło ponad sto polskich gwiazd!

>>

Po wielu tygodniach przygotowań Koncert przeciw nienawiści w końcu stał się faktem. Koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie, a towarzyszyć mu będą panele dyskusyjne i edukacyjne. Start o 19:00, a całość transmitować będzie Onet.pl, WP oraz Ipla.pl.

Kto wystąpi na Koncercie przeciw nienawiści? Lista wykonawców jest imponująca - w koncert Artyści przeciw nienawiści zaangażowało się ponad 100 polskich artystów. Są to m.in. Iwona Węgrowska, Lanberry, Saszan, Justyna Steczkowska, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Margaret, Ania Karwan, Staszek Karpiel Bułecka, Mateusz Ziółko, Lanberry, Ola Nizio, Ewelina Lisowska, Ramona Rey, Weronika Juszczak, Aleksandra Szwed, Sarsa, Leszek Stanek, Halina Młynkova, Sara Chmiel, Maffashion, Julia Wieniawa, Grzegorz Skawiński, Adam Stachowiak, Marta Bijan, Kasia Nosowska, Magda Gessler, Maddox, Iwona Węgrowska, Łukasz Zagrobelny, Mela Koteluk, Adrian Kowalski, Magda Steczkowska, Cleo, Patrycja Kazadi, Bajm, 4Dreamers czy Filip Lato.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kochani! 💕 Sztab ludzi cały czas pracuje nad strefą edukacyjną podczas akcji Artyści Przeciw Nienawiści. Szykujemy dla Was merytoryczne panele dyskusyjne pełne wartościowej i praktycznej wiedzy. Całość odbywa się pod patronatem Onetu, WP, fundacji Stop Hejterom, kancelarii prawnej Kijewski Graś oraz największego festiwalu dla twórców internetowych, @see_bloggers . Dziś chcemy Wam przekazać kilka najważniejszych informacji związanych z warsztatami: ➡ Swoją obecność potwierdzili m.in. Agnieszka Hyży, Renata Kaczoruk, Aleksandra Domańska, Maffashion, Rafał Masny, Radosław Pestka, JDabrowsky, Siostry ADiHD, Ania Zając z Fashionable.com.pl, Red Lipstick Monster, Marcin Cejrowski, Mateusz Ledwig czy Magda Bereda. Dodatkowo będzie istniała możliwość konsultacji prawnej - kilkunastu prawników będzie na miejscu, aby doradzać i udzielać porad uczestnikom, którzy być może zetknęli się z aktami nienawiści i chcą z nimi walczyć. ➡ Wszelkie aktywności w strefie edukacyjnej będą obywać się w godzinach 14:30 - 18:15 w dniu koncertu Artyści Przeciw Nienawiści, tj. 27 lutego 2019. ➡ Aktywności będą odbywać się w 2 różnych salach w Atlas Arenie w Łodzi. ➡ Aby wziąć udział w aktywnościach w strefie edukacyjnej musicie spełniać dwa warunki: 1. Musicie być posiadaczami biletów na koncert Artyści Przeciw Nienawiści (ID biletu będzie Waszym kluczem do rejestracji); 2. Musicie zarejestrować się poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy, który udostępnimy w mediach społecznościowych See Bloggers oraz Artyści Przeciw Nienawiści już jutro w samo południe. ➡ Każdy uczestnik może zapisać się na maksymalnie 2 panele w ciągu dnia, które nie pokrywają się ze sobą w czasie. ➡ Liczba miejsc na aktywności w strefie edukacyjnej jest ograniczona, a podczas rejestracji obowiązuje kolejność zgłoszeń. ➡ Udział w aktywnościach w strefie edukacyjnej jest bezpłatny, wymagane jest tylko posiadanie biletu na koncert Artyści Przeciw Nienawiści. To jak, z kim się widzimy w środę, 27 lutego w Łodzi? Jesteście ciekawi co dla Was szykujemy? 😉 Post udostępniony przez @ artysciprzeciwnienawisci

Zobacz też:

NAJNOWSZE