Kogo Joe Jonas i Sophie Turner zaprosili na swój drugi ślub we Francji?

2019-06-27 14:45
Joe Jonas i Sophie Turner przed drugim ślubem
Autor: Rex Features/East News

Joe Jonas i Sophie Turner na swój drugi ślub zaprosili całą plejadę gwiazd! Kto pojawi się na francuskim weselu piosenkarza i aktorki? Lista gości jest naprawdę imponująca!

Prawdopodobnie już w ten weekend Joe Jonas i Sophie Turner wezmą swój drugi ślub. Po spontanicznym pierwszym ślubie w Vegas para zamierza pobrać się jeszcze raz - tym razem z należną pompą i w bardziej uroczystych okolicznościach, a przede wszystkim - bez pominięcia rodziny i najbliższych przyjaciół.

Ślub Joe Jonasa i Sophie Turner ma się odbyć we Francji, gdzie para przebywa już od kilku dni. Do Paryża zlatują się powoli bliscy i przyjaciele pary. W stolicy Francji widziano już m.in. Nicka Jonasa i jego żonę, Priyankę Choprę oraz Wilmera Valderramę. Swój przylot zapowiedział też znany psycholog i gwiazda tv, Dr Phil. Nawiasem mówiąc, to właśnie on wygadał się na Twitterze, że ślub ma się odbyć w weekend...

(DRUGI) ŚLUB SOPHIE TURNER I JOE JONASA. KTO PRZYLECI DO FRANCJI?

O pierwszym ślubie Joe i Sophie rodzina pary dowiedziała się z serwisów plotkarskich. O ile więc bliscy piosenkarza i aktorki nie obrazili się na śmierć, z pewnością pojawią się na drugim ślubie.

Kto jeszcze dostał zaproszenie?

Oczywiście jednymi z pierwszych i najważniejszych znanych gości na ślubie Joe i Sophie będą bracia i szwagierki piosenkarza - Nick z Priyanką oraz Kevin z Danielle. Do Francji wybiera się oczywiście także Frankie Jonas.

Tym razem na szczęście nie zabraknie rodziców Joe Jonasa, tak brutalnie pominiętych podczas pierwszego, spontanicznego ślubu w Las Vegas. Na szczęście Denise i Kevin Jonas Senior nie pogniewali się na syna i ochoczo wyruszyli za nim do Francji na wymarzony (drugi) ślub.

Jak już wiemy, na ślubie Sophie i Joe będzie też obecny znany z programów telewizyjnych psycholog, a prywatnie przyjaciel rodziny Jonas, Dr Phil. Po cichu bardzo na niego liczymy - być może znów zachowa się jak słoń w składzie porcelany i na przykład wrzuci na Twittera jakieś zdjęcia ze ślubu, które nigdy nie powinny przedostać się do sieci? :)

Dr Phil zabiera na ślub Joe Jonasa i Sophie Turner także swojego syna, kumpla braci Jonas - Jordana McGraw.

Z kolej panna młoda zaprosiła swoją serialową siostrę z Gry o Tron, a prywatnie bardzo bliską przyjaciółkę, Maisie Williams. Oprócz tego żona Joe Jonasa zaprosiła podobno także 10 innych koleżanek.

Z ekipy Game of Thrones aktorka podobno zaprosiła także Richarda Maddena (Robb Stark) i Jacka Gleesona (znienawidzony przez wszystkich król Joffrey).

Mówi się, że lista znanych gości na ślubie Joe i Sophie jest znacznie dłuższa. Swoją obecnością młodą parę zaszczycić mają Kit Harington, Diplo i Bruno Mars. Podobno zaproszenie dostała także Taylor Swift (oczywiście z chłopakiem, Joe Alwynem).

Ciekawe, kto jeszcze się pojawi...

Śledźcie z nami francuski ślub Joe Jonasa i Sophie Turner - przez cały weekend będziemy na Hotplota.pl trzymać rękę na pulsie!

NAJNOWSZE