Avril Lavigne

i

Autor: Rex Features/East News

Kobieta topless przerwała przemówienie Avril Lavigne. Gwiazda kazała jej "sp*******ć"

2023-03-14 14:08

O Avril Lavigne ponownie jest głośno. Artystka, która już w kwietniu wystąpi w Polsce, znalazła się w samym centrum medialnego zamieszania po tym, jak wyszło na jaw, że zerwała zaręczyny z Mod Sunem i zaczęła spotykać się z raperem Tygą. Teraz ponownie mówią o niej wszyscy po tym, jak kazała "s********ć" aktywistce, która przerwała jej przemówienie na gali Juno.

Ostatnie tygodnie należą do Avril Lavigne. Artystka, o której do tej pory częściej mówiono raczej w kontekście muzycznych dokonań, znalazła się na ustach wszystkich po tym, jak serwis TMZ opublikował jej zdjęcia z raperem Tygą za kulisami odbywającego się w Paryżu Fashion Weeku. Choć przedstawiciele artystki zapewniali, że nie łączy ich nic więcej niż przyjaźń, kolejne fotografie, na których widać było, jak wymieniają się pocałunkami, rozwiały wszelkie wątpliwości. Tym samym otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że jej związek z Mod Sunem, z którym była zaręczona, zakończył się. Gwiazda wbiła nawet szpilę swojemu eks, publikując zdjęcia z wystawionym środkowym palcem na tle wieży Eiffla. To właśnie w tym miejscu, w kwietniu 2022 roku, Mod Sun jej się oświadczył. Teraz o piosenkarce zrobiło się głośno ze względu na incydent, do którego doszło na gali Juno Awards. Podczas przemowy artystki na scenę wbiegła aktywistka topless.

Avril Lavigne ma nowego faceta! Fani nie są zadowoleni. Ma szemraną przeszłość

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Avril Lavigne na Juno Awards

Przemówienie Avril Lavigne podczas gali Juno Awards zostało przerwane po tym, jak na scenę wskoczyła kobieta topless z widocznymi na ciele napisami „Save the Greenbelt” i „Land Back”. Aktywistka nawiązała w ten sposób do nowych przepisów, pod którymi podpisali się członkowie rządu w Ontario, mówiącymi o wycięciu 7400 akrów chronionej ziemi Greenbelt i udostępnieniu jej pod zabudowę mieszkaniową. Urzędnicy zapowiedzieli, że spodziewają się, iż na dawnym terenie Greenbelt powstanie około 50 tysięcy nowych domów, a budowa rozpocznie się nie później niż w 2025 roku. 

Avril początkowo nie zwracała uwagi na kobietę. Po chwili z rozbawieniem w głosie kazała jej "s********ć". Artystka nawiązała do incydentu również w pozostawionym w mediach społecznościowych wpisie. Kanadyjka otrzymała tego wieczora 10. statuetkę Juno.

Sonda
Lubisz muzykę Avril Lavigne?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE