operacje

Klaudia Halejcio zoperuje sobie biust? „To mój własny lęk i strach”

2024-03-13 14:48

Klaudia Halejcio podzieliła się z widzami na Instagramie serią pytań i odpowiedzi. Jedna z jej obserwatorek poruszyła kwestię powiększenia biustu. Halejcio wyjawiła, że nie odrzuca tego pomysłu, ale nie brakuje jej też obaw w tym temacie.

Klaudia Halejcio nie raz i nie dwa, wyrażała swój stosunek do poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. Celebrytka nie wstydzi się o tym mówić. Ważny jest dla niej fakt, że taka ingerencja w urodę może sprawić komuś radość, polubienie własnego ciała i zażegnanie kompleksów. Halejcio powiedziała otwarcie, że rozważa operację powiększenia piersi.

Klaudia Halejcio - realizuje się w aktorstwie i wiedzie królewski życie w bajecznej willi

Klaudia Halejcio o powiększeniu piersi

Klaudia Halejcio urządziła na swoim Instagramie Q&A. Halejcio zaznaczyła, co sądzi o zabiegach z obszaru medycyny estetycznej i powiedziała o tym, że sama zoperowała by sobie biust w 2023 roku w wywiadzie dla „Party”: „Dla kobiety to jest bardzo ważne, więc czemu by tego nie robić. (…) Ja bym bardzo chciała zrobić biust po ciąży. (…) Uważam, że powinni robić to na kasę chorych, naprawdę każdej kobiecie. To jest niesprawiedliwe” - mówiła celebrytka. Jedna z fanek zapytała ją, czy zamierza powiększyć sobie biust i jaki ma do tego stosunek: „Co z operacją piersi? Planujesz czy nie? Też stoję przed tym dylematem”. Na odpowiedź Halejcio nie trzeba było długo czekać: „Rozważam taką operację, ale muszę przyznać, że idea jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej budzi we mnie dużą obawę. Mam naturalną tendencję do niepokoju na myśl o zmianach w moim ciele, co sprawia, że nawet decyzja o skorzystaniu z medycyny estetycznej wydaje mi się trudna. Nie jest to kwestia braku zaufania do tych procedur czy też niepodobania mi się ich efektów. To mój własny lęk i strach są tymi barierami, które na obecnym etapie mojego życia stanowią dla mnie największe wyzwanie” - napisała.

Klaudia Halejcio pobiera 500 plus na dziecko? Mocne słowa aktorki o świadczeniu

Klaudia Halejcio Q&A

i

Autor: Instagram - @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio to polska aktorka filmowa i telewizyjna. Urodziła się 13 września w 1990 roku w Warszawie. Celebrytka uczestniczyła w programach rozrywkowych, takich jak: „Dance Dance Dance”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz była współprowadzącą program „Remont w prezencie”. Od 2020 roku związana jest z Oskarem Wojciechowskim, z którym ma córkę Nel. Nel urodziła się w 2021 roku. Para zaręczyła się w 2023 roku i aktualnie planuje swój ślub.

Klaudia Halejcio uwielbia rozpieszczać córkę. O czymś takim marzy każde dziecko!

Ćwiczenia na powiększenie biustu