Klaudia Halejcio była twarzą proszku do prania. Pokazała piękną pamiątkę z dzieciństwa

2022-11-30 14:16 Joanna Dembek
Klaudia Halejcio
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@klaudiahalejcio Klaudia Halejcio pokazała pamiątkę z dzieciństwa

Klaudia Helejcio karierę przed kamerą zaczynała już jako dziecko. Przez tak długi czas uzbierała wiele pamiątek, a jedną z nich podzieliła się z fanami na Instagramie. Aktorka była niegdyś twarzą popularnego proszku do prania. Zobacz, jak wyglądała Klaudia w latach 90.

Klaudia Halejcio urodziła się 13 września 1990 roku w Warszawie, a swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w wielu 4 lat. Naukę musiała pogodzić z wieloma zajęciami pozalekcyjnymi i pracą na planie. Jej pierwszą stałą rolę była postać Andżeliki, w którą wcielała się w serialu Złotopolscy od 1997 roku. Aktorkę można było zobaczyć również w licznych reklamach.

Klaudia Halejcio na opakowaniu proszku do prania!

Klaudia Halejcio uwielbia kamerę i to z wzajemnością. Gwiazda świetnie czuje się zarówno w dramatycznych rolach na deskach teatru, w kabarecie, przed kamerami, a także przed obiektywem aparatu.

Świetnie radzi sobie również w roli influencerki, a jej profil na Instagramie śledzi 677 tysięcy użytkowników. Aktorka chętnie dzieli się z obserwatorami swoim życiem prywatnym. Często nagrywa filmiki reklamowe, które są elementem licznych współprac nawiązywanych ze znanymi markami.

Ostatnia współpraca z marką popularnych detergentów obudziła w niej wspomnienia z dzieciństwa. Postanowiła pochwalić się fanom swoim wizerunkiem wykorzystanym na opakowaniu proszku do prania. Projekt przedstawia uśmiechniętych członków rodziny, a Klaudia występowała w roli kilkuletniej córeczki.

Klaudia Halejcio
Autor: Screen/Instagram/@klaudiahalejcio Kilkuletnia Klaudia Halejcio na opakowaniu proszku do prania
Kamil Małochleb - iluzjonista z Tarnowa w Radiu ESKA Tarnów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE