Klaudia El Dursi kusi GOŁYMI POŚLADKAMI na Instagramie! Fani zachwyceni!

2020-07-02 15:46 nk
Klaudia El Dursi
Autor: WBF

Klaudia El Dursi wie, jak zadziałać na wyobraźnię swoich fanów. Piękna modelka i prezenterka telewizyjna uraczyła 567 tysięcy swoich followerów bardzo seksownym zdjęciem, na którym widzimy ją leżącą w łóżku i pokazującą gołe pośladki w stringach! Hot czy jednak przesada, jak na media społecznościowe?

Klaudia El Dursi popularność zawdzięcza udziałowi w programie Top Model, w którym już od castingu była faworytką jurorów - dostała pierwszy w historii show Złoty Bilet - jednak odpadła tuż przed finałem. Dla wielu widzów od początku było jasne, że niewysoka, ponad 30-letnia mama dwóch chłopców (prywatnie koleżanka Natalii Siwiec) ma większy potencjał celebrycki, niż szanse na prawdziwą karierę w modelingu.

Już kilka miesięcy później Klaudia El Dursi wróciła na ekrany z logo TVN - tym razem jako prowadząca reality show Hotel Paradise - odpowiedź tej stacji na polsatowski Love Island (który prowadziła zresztą inna była uczestniczka Top Model, Karolina Gilon).

Kaludia El Dursi pokazała PUPĘ

Klaudia El Dursi ma za sobą dość traumatyczną przygodę. Pandemia koronawirusa dotarła do Polski, kiedy fotomodelka była na Bali, gdzie odbywały się zdjęcia do programu Hotel Paradise. Kiedy nasz rząd zamknął granice i ogłosił zawieszenie lotów liniowych, gwiazda utknęła za granicą bez rodziny na dużo dłuższy czas, niż zakładała. Kiedy zaś wróciła, musiała odbyć obowiązkową 2-tygodniową kwarantannę z dala od bliskich.

Teraz na szczęście Klaudia El Dursi może nieskrępowanie cieszyć się rodzinnym szczęściem. A nic tak człowieka nie krępuje, jak ubranie, prawda? ;)

Śliczna bydgoszczanka uraczyła swoich fanów na Instagramie zdjęciami, które zrobiła sobie, leżąc w łóżku. Na pierwszym planie widać jej starannie umalowaną twarz. Jednak to tło przykuwa większą uwagę, a tam - gołe pośladki celebrytki w samych stringach!

Hot czy jednak trochę przegięcie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
#lazyday 🖤 Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE