Kirby Jenner nowym hitem Kardashianów? Ten program ma zmienić ich wizerunek

2020-05-28 20:00 mw
Kirby Jenner i rodzina Kardashianów
Autor: Quibi/Ferrari Press/East News

Wystartował Kirby Jenner, nowy program z udziałem Kardashianów, z którym podobno klan wiąże wielkie nadzieje. Czy samozwańczy "bliźniak Kendall Jenner" przyniesie rodzinie Kardashianów kolejne miliony?

Na platformie Quibi zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wystartował program Kirby Jenner. Jego główną gwiazdą jest komik od lat podszywający się w sieci pod członka rodziny Kardashianów. Samozwańczy brat bliźniak Kendall Jenner, jak sam siebie nazywa Kirby Jenner, nie stworzył jednak swojego show sam. Program powstaje we współpracy z Kardashianami i zdaniem wielu osób jest to najnowszy sposób klanu na zarobienie kolejnych milionów.

NOWE RODZINNE REALITY SHOW

O tym, że telewizyjna saga "Z kamerą u Kardashianów" powoli nudzi się widzom, mówi się w sieci od dawna. Rodzinne reality show zdaniem niejednego krytyka dawno straciło świeżość, a kolejne "problemy i dramaty" klanu nie wnoszą już wiele nowego.

Czyżby rodzina Kardashianów znalazła właśnie patent na odświeżenie wizerunku w sieci?

Niewykluczone, że pomoże w tym Kirby Jenner ze swoim programem pod tym samym tytułem. No właśnie - czy na pewno swoim? Krążą plotki, że wspomniany "bliźniak Kendall Jenner" jest na planie nowego show wyłącznie aktorem, a w rzeczywistości za sterami stoi nie kto inny, jak głowa rodziny, czyli Kris Jenner.

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE