Kinga Rusin, Krzysztof Stanowski

i

Autor: AKPA Kinga Rusin szczerze o Krzysztofie Stanowskim i "Kanale Zero"

Gwiazdy

Kinga Rusin nie ma litości dla Stanowskiego. Dostało się również Caroline Derpieński

2024-02-19 11:58

Konflikt między Kingą Rusin a Krzysztofem Stanowskim trwa w najlepsze. Dziennikarka nie ma najlepszej opinii o koledze po fachu i nieustannie wbija mu kolejne szpilki, a on komentuje każdą jej wypowiedź w szczery do bólu sposób. W centrum afery znalazły się także popularne celebrytki, które w ostatnich miesiącach są na ustach wszystkich - Caroline Derpieński i Natalia Janoszek.

Kiedy Kinga Rusin zarzuciła Krzysztofowi Stanowskiemu sympatyzowanie z PiS i ocieplanie wizerunku prezydenta Andrzeja Dudy, Krzysztof Stanowski w serwisie społecznościowym "X" nazwał ją "rozhisteryzowaną babą". Teraz, byłej dziennikarce TVN nie spodobał się materiał Stanowskiego na temat Caroline Derpieński, w którym dziennikarz ujawnia wyniki śledztwa dotyczące samozwańczej celebrytki. Film "Dziennikarskie Zero: Cała Prawda o Caroline Derpieński" ma już ponad 1,8 mln wyświetleń i zszokował niejednego widza: Otrzymaliśmy materiał, w pewnym sensie dokument, o człowieku, który za nią stoi / Niesamowitym dla mnie jest to, że otaczając się takim bogactwem, można mieć tak bezwartościowe życie / Ten film świetnie pokazuje jak to zupełnie nieprzypadkowo takie Karoliny są promowane przez establiszment / Panie Krzysztofie szacun, dwie godziny i ani sekundy nie oderwałem wzroku od ekranu - czytamy w komentarzach na YouTubie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kinga Rusin wróciła pamięcią do oscarowej imprezy sprzed lat. "Pamiętacie Leonardo DiCaprio, z którym tańczyłam?"

RALPH KAMINSKI OCENIA COVERY SWOICH PIOSENEK | ESKA REACT

Kinga Rusin uderza w Stanowskiego: "Celebrycki detektyw udający dziennikarza..."

Kinga Rusin nie ma dobrego zdania o Krzysztofie Stanowskim. Dziennikarce nie podoba się, że szuka on sensacji w sprawach, które aktualnie najlepiej się "klikają", a omija szerokim łukiem tematy, które są według niej bardziej skandaliczne i dotyczą polskiej władzy.

Prawoskrętny symetrysta Mazurek i Stanowski, celebrycki detektyw udający dziennikarza... Czekamy na równie rzetelny co o „drugiej v-ce Miss Elite” materiał o powiązaniu SKOKów z Pisem, o interesach Obajtka i Morawieckiego, o kościelnej mafii i przetargu na Caracale. Lista tematów z ostatnich ośmiu lat się nie kończy. Ale… nie gryzie się ręki która karmi (karmiła), co nie? Dlatego bezpieczniej o Derpieński i Janoszek, a i polatać sobie można. Bo przecież chyba nie wpław dotarł do Bombaju i Miami… - napisała Rusin na Instagramie.

Caroline Derpieński nazwała Kingę Rusin "zakłamaną kobietą" i oskarżyła ją o pomównienie

Film "Bollywoodzkie Zero: Natalia Janoszek. The End", który zrobił na YouTubie 9,8 mln wyświetleń, zachęcił Krzysztofa Stanowskiego do przyjrzenia się życiu Caroline Derpieński, która z dnia na dzień pojawiła się w polskim show-biznesie i podobnie, jak Janoszek, jest na ustach wielu serwisów plotkarskich. Młoda celebrytka sama zaprosiła dziennikarza do swojego świata, aby pokazać mu swoje luksusowe życie w Miami. Mimo wszystko Kinga Rusin skrytykowała materiał Stanowskiego i uderzyła w Derpieński.

Wczoraj w swoim programie Stanowski i Mazurek wyśmiali przemoc wobec kobiet i polskie parlamentarzystki. Ale o tym w mediach cisza, bo „hit” o podstarzałym „biznesmenie” i jego utrzymance lepiej się klika, chociaż te wszystkie informacje są od dawna dostępne w internecie - czytamy w poście Rusin.

Caroline Derpieński ostro skomentowała wypowiedź dziennikarki. Padły mocne słowa. Celebrytka zarzuca jej kłamstwo i oskarża o pomówienie.

Zakłamana kobieta obrzucająca innych błotem nazwała mnie "utrzymanką"!!! POMÓWIŁA MNIE! - napisała Derpieński - Maże tak czas o niej zrobić materiał. Ciekawe, czy ona chciałaby, żeby ktoś zweryfikował ile ona dostaje pieniędzy od swojego faceta lol, ale oczywiście są ciekawsze tematy i brudy, aby wyciągnąć o niej - dodała tajemniczo.

Kinga Rusin nie skomentowała słów Derpieński, czas pokaże, jak potoczą się dalsze losy tej afery. Czy Kinga Rusin przeprosi Caroline Derpieński?