Kinga Rusin

i

Autor: WBF

Kinga Rusin wraca do Polski? Na Malediwach zaczyna się pora deszczowa

2021-05-29 11:59

Pod koniec 2020 roku fani Kingi Rusin zaczęli poważnie zastanawiać się, gdzie podziewa się ich ulubienica. Dziennikarka zdradziła prawdę w styczniu - razem z partnerem przeniosła się na Malediwy, by tam pracować nad swoją marką kosmetyków. Teraz Kinga zapowiedziała na Instagramie powrót do Europy. Czy zawita do Polski?

Wiele osób mogło w ostatnich miesiącach pozazdrościć Kindze Rusin miejsca pracy. Dziennikarka jesienią ubiegłego roku poleciała z ukochanym na Malediwy i tam urządziła sobie biuro, w którym pracowała nad rozwojem swojej firmy kosmetycznej Pat&Rub. Miejsce swojego pobytu Kinga ujawniła dopiero w połowie stycznia. Od tamtego czasu jednak na jej profilu mogliśmy regularnie podziwiać jej fotki z rajskiej wyspy.

- czytamy.

Jak myślicie, że wyląduje teraz Kinga Rusin?

Jednocześnie Kinga Rusin przez cały czas była zaangażowana w to, co dzieje się w Polsce. Swoje zdjęcia gwiazda często opatruje wpisami dotyczącymi bieżącej polityki, w których bezlitośnie punktuje rządzących i ich kolejne posunięcia. Kinga nie oszczędzała też znajomych z branży - wystarczy przypomnieć jej ostatni, instargramowy konflikt z Weroniką Rosati...

>> Weronika Rosati o konflikcie z Kingą Rusin: dyskusja "poniżej pewnego poziomu"

Kinga Rusin wraca do Polski

Teraz jednak na Malediwach zaczyna się pora deszczowa, co oznacza, że powoli kończy się piękna aura i doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. W związku z tym Kinga Rusin ogłosiła na Instagramie, że opuszcza wyspy. Czy to znaczy, że wraca do Polski? To wcale nie jest pewne!

Kierunek Europa ???. Na Malediwach zaczyna sie powoli pora deszczowa. Po pół roku czas szukać słońca i wrażeń? gdzie indziej . Coraz bardziej doceniamy niezależność i... pracę zdalną ?.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY