Andrzej Duda o ślubie Kingi Dudy: "Zaproszenia nie dostałem!"

2021-06-14 11:29 kp
Kinga Duda, Andrzej Duda, Agata Duda
Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Od dłuższego czasu media plotkarskie żyją doniesieniami o rzekomym ślubie córki Andrzeja Dudy, Kingi. Część internautów podejrzewała nawet, że ceremonia prezydentówny miała wpływ na luzowanie obostrzeń w branży weselnej - wszystko podobno po to, by młoda para mogła bawić się z gośćmi. Dziś już wiadomo, że plotki te okazały się fałszywe. Co więcej - sprawę skomentował sam prezydent! Co napisał Andrzej Duda?

Prezydent Andrzej Duda skomentował krążące od wielu dni w mediach plotki o ślubnych planach jego córki, Kingi Dudy. Serwisy plotkarskie już od wielu tygodni zapowiadały, że córka prezydenta ma rzekomo wyjść za mąż tego lata i że cała rodzina intensywnie przygotowuje się do ceremonii. Informatorzy tabloidów szybko jednak zaprzeczyli całej sprawie, ogłaszając, że w rzeczywistości Kinga Duda już od dłuższego czasu jest singielką, a jej poprzedni związek zwyczajnie nie wypalił.

Ślubu Kingi Dudy więc nie będzie? W poniedziałkowy poranek z plotek postanowił zażartować Andrzej Duda, który na chwilę porzucił prezydencką powagę, by z przymrużeniem oka skomentować medialne doniesienia. Wygląda na to, że prezydent wcale nie szykuje się do szybkiego wydania córki za mąż.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Andrzej Duda o ślubie Kingi Dudy

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk... 😂😂😂

- napisał z humorem Andrzej Duda na Twitterze.

Lubicie poczucie humoru prezydenta?

NAJNOWSZE