Kim Kardashian zapłaci za leczenie dziewczyny ranionej kulą? „Jak mogę się z nią skontaktować?”

2020-06-02 12:40 AM
Kim Kardashian
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian również poparła protest przeciwko rasizmowi, jaki teraz odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka zrobiła to jednak w nietypowy sposób. Nie uczestniczyła w zamieszkach ani nie nawoływała do tego nikogo. Kim postanowiła sfinansować leczenie, dziewczyny, która podczas protestów została ranna gumową kulą.

Kim Kardashian może i momentami bywa kontrowersyjna, ale jednego nie można jej odmówić. Lubi pomagać i świetnie jej to wychodzi. Przykładem może być chociażby fakt, jak bardzo angażuje się w sprawy związane z więziennictwem. Teraz znów nie pozostała obojętna na krzywdę drugiego człowieka. Kim z przerażeniem obejrzała zdjęcia z protestu młodych osób w Minneapolis. To tam gumową kulą została trafiona pewna dziewczyna. Postrzelona przez policjanta została przewieziona do szpitala z mocną raną na głowie. Ta sytuacja mocno zaniepokoiła celebrytkę, do tego stopnia, że pytała internautów o dane dziewczyny. Jak podają źródła, Kim chce zapłacić za jej leczenie, jeśli będzie tego potrzebować.

To bolesne i bardzo niepokojące. Czy ktoś wie, jak mogę się z nią skontaktować? Chciałabym jej pomóc w opiece medycznej, jeśli tylko będzie tego potrzebować.

– pisała na Twitterze.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy Kim Kardashian otrzymała dane dziewczyny, która protestowała. Celebrytka natomiast zdobyła u fanów ogromnego plusa, za swoją postawę. Uwaga zdjęcie, które zamieściła na Twitterze celebrytka jest drastyczne! 

Jak gwiazdy radzą sobie podczas kwarantanny? Sprawdź najnowsze plotki! 

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE