Kim Kardashian w dziwacznych okularach. Na zimę idealne!

2021-10-18 14:15 AM
Kim Kardashian
Autor: Saturday Night Live/Ferrari Press/East News

Kim Kardashian od lat jest uznawana za królową stylu. Faktycznie stylizacje Kardashianki są z reguły dopracowane do perfekcji, ale nie oznacza to, że Kim trzyma się sztywno zasad. Co jakiś czas do swojej stylizacji przemyci coś oryginalnego. Spójrzcie tylko na te okulary! Są nie tylko dziwaczne, ale i praktyczne… Przydadzą się zwłaszcza zimą!

Kim Kardashian od lat jest na świeczniku. Nie tylko nienagannie prezentuje się w mediach społecznościowych i wrzuca tylko przemyślane fotki, ale także na żywo. Mamy wrażenie, że każde jej wyście jest konsultowane ze stylistą.

Kim zawsze prezentuje się świetnie. Nic więc dziwnego, że od lat niektóre zagraniczne magazyny nazywają ją ikoną stylu. Oprócz tego zapraszana jest na mega prestiżowe wydarzenia ze świata mody. Ale nie myślcie sobie, że Kim stroni od skandali i dziwacznych ubrań.

Tegoroczna Met Gala tylko potwierdza, że Kim lubi zaszaleć. Na imprezie była zamaskowana od stóp do głów.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Kim uwielbia co jakiś czas włożyć na siebie coś oryginalnego, a nawet dziwacznego. Na Instagramie pojawiła się ostatnio w… okularach ze sztucznego futra. Internautów szybko zaciekawił oryginalny gadżet, który z pewnością świetnie sprawdzi się zimą. xD

Niestety Kim nie przyłożyła się do zdjęcia. Fani wytknęli jej, że szkła okularów są brudne…

Okulary może i brudne, ale przynajmniej ciepłe! 😉 

Sonda
Która z nich jest najfajniejsza?
NAJNOWSZE