Kim Kardashian

i

Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Kim Kardashian uwolni A$AP Rocky'ego? Znana prezenterka błaga ją o pomoc

2019-07-18 17:42

Kim Kardashian pomogła wielu osobom wyjść z więzienia, czy pomoże również A$AP Rocky'emu? Amerykańska prezenterka telewizyjna prosi ją o pomoc.

Kim Kardashian być może po raz kolejny będzie miała okazje wykorzystać swoje prawnicze umiejętności. Prezenterka Wendy Williams poprosiła ją o pomoc…. Nie tylko show biznes, ale osoby spoza tego świata żyją głośną sprawą aresztowania rapera A$AP Rocky'ego. Gwiazdy oburzają się nie tylko dlatego, że raper został aresztowany za udział w bójce ale także za sposób w jaki został tam potraktowany. Największy bojkot zrobił Tyga, do niego przyłączają się kolejne gwiazdy.

>> Tyga odwołał koncert w Szwecji! Zrobił to dla A$AP Rocky'ego

Sonda
Jak oceniacie zachowanie A$AP Rocky'ego?

WENDY WILLIAMS PROSI KIM KARDASHIAN O POMOC

W sprawę włączyła się amerykańska prezenterka, która poprosiła o pomoc Kim Kardashian. Celebrytka i sztab jej prawników ma za sobą liczne powodzenia prawnicze. I choć adwokatem póki co nie jest to sporo osób udało jej się wyciągnąć z więzienia. Podczas jednego ze swoich odcinków Williams publicznie poprosiła Kardashiankę o pomoc.

„Myślę, że to jest coś, w co Kim powinna się zaangażować. Już mówię dlaczego. Kim wcześniej zaangażowała się w reformę więzienną, wstawiała się nawet u Donalda Trumpa. Kim jest teraz zaangażowana w kwestie prawne, mogłaby pomóc. Skontaktuj się z kancelarią prawną. Kanye poproś żonę, aby nam pomogła. Kim jeśli to oglądasz, pomóż nam. Kris zadzwoń do Kim! Myślę, że powinna się w to zaangażować”. - prosiła Wendy Williams.

A$AP Rocky 2 tygodnie temu wziął udział w ulicznej bójce, po tym zdarzeniu trafił do aresztu, gdzie niespecjalnie jest dobrze traktowany. Manager A$AP Rocky'ego publicznie wyznał, że ma on przerażające i nieludzkie warunki. Fredrik Wallin, przedstawiciel aresztu odrzuca jednak zarzuty managera, tłumacząc, że ośrodek jest czysty i świeżo wyremontowany, a każdy zatrzymany otrzymuje 3 posiłki dziennie.

Myślicie, że Kim Kardashian pomoże?

A$AP Rocky

i

Autor: All Access Photo / Splash News/EAST NEWS