Kim Kardashian przemawia, a Tyga... wcina chipsy. Beka na gali People’s Choice Awards

2018-11-13 10:32
Tyga Kardashianki
Autor: hotplota.pl Tyga Kardashianki

Kardashianki odebrały nagrodę za najlepszy reality show 2018. Jednak przemowa Kim Kardashian nie porwała tłumów. Internautów rozbawił za to Tyga, który był kompletnie pochłonięty wcinaniem chipsów.

Podczas gdy my świętowaliśmy odzyskanie niepodległości, w USA trwała 44. gala rozdania nagród People’s Choice Awards. Statuetkę za najlepsze reality show 2018 otrzymał program Keeping Up With The Kardashians. Na scenę po nagrodę ruszyły: Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner i Kris Jenner.

To Kim Kardashian przypadł zaszczyt wygłoszenia przemówienia. Jednak nie poradziła sobie z tym najlepiej. Internauci wyśmiali Kardashianki na PCA!

Podczas gdy Kim Kardashian wygłaszała przemówienie, reszt jej rodziny nie była zbyt zainteresowana tematem. Celebrytka mówiła o potrzebie jednoczenia się wobec zagrożeń, takich jak ostatnia strzelanina, czy pożary w Kalifornii. Tymczasem Khloe Kardashian i Kendall Jenner nie mogły powstrzymać się od śmieszkowania, mimo że stały tuż za Kim.

>> https://www.eska.pl/hotplota/news/tyga-jest-ojcem-dziecka-kylie-jenner-kris-jenner-zabrala-glos-aa-Cksj-mm48-hNwF.html

To dziwne, że jej siostry nie potrafią oddać jej szacunku w chwili, gdy przemawia

Komentuje sytuacje jeden z użytkowników twittera.

Godne uwag było też zachowanie momager. Kris Jenner stała na scenie w ciemnych okularach i była, delikatnie mówiąc, nieobecna.

>> Tyga jest ojcem dziecka Kylie Jenner? Kris Jenner zabrała głos!

Jednak osobą, która wygrała galę People’s Choice Awards jest ex chłopak Kylie Jenner. Kiedy Kim Kardashian przemawiała, Tyga wcinał chipsy!

Tyga to ja, podczas modlitw w Święto Dziękczynienia

Kris i Tyga to mój nastrój przed większość roku

Tyga, przez ciebie płaczę, lmao

Czytamy na twitterze

Zastanawia nas, jakie chipsy były tak pyszne, że Tyga nie mógł się od nich oderwać, nawet na czas przemówienia niedoszłej szwagierki. Co obstawiacie? ;)

NAJNOWSZE