Kiedyś nie mieli gdzie mieszkać, dziś ich twórczość zna każdy. Te gwiazdy pokonały przeciwności losu! [GALERIA]

i

Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER/ Rex Features/ MICHAEL TRAN/AFP - East News

Kiedyś nie mieli gdzie mieszkać, dziś ich twórczość zna każdy. Te gwiazdy pokonały przeciwności losu

2023-04-02 12:16

Droga do kariery czasem jest wyboista i pełna pułapek. Nie każdy jest w czepku urodzony. Jednak, jeśli masz wystarczająco siły i determinacji, możesz zdobywać góry! To właśnie udowodniły te gwiazdy. Choć kiedyś nie mieli dachu nad głową, dziś ich nazwiska zna każdy. Odnieśli sukces na całym świecie! O kim mowa?

Ludzie mogą odnosić wrażenie, że życia najbardziej znanych celebrytów są usłane różami od początku do końca. Wydawać się może, że sukces przyszedł im na zawołanie. Okazuje się jednak, że nie każdy ma za sobą łatwe początki. W przypadku niektórych droga do kariery była wręcz wyłożona kamieniami! Musieli pokonać ogromne przeciwności losu! Niektórzy z nich nie mieli nawet dachu nad głową, musieli włożyć mnóstwo pracy w to, żeby na swoim koncie mieć takie osiągnięcia. Wyrzeczenia, samozaparcie i talent doprowadziły ich do miejsca, w którym teraz są. Pośród takich osób znajdziecie największe ikony ze świata filmu oraz muzyki!

Powiedzieli im "NIE" w programach muzycznych. Teraz robią ogromną karierę! [GALERIA]

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE