Khloe Kardashian prezentuje naturalne włosy. To rzadki widok!

2022-01-24 15:49 es

Relacja Khloe Kardashian z obserwatorami nie jest prosta. Chociaż niemal z dnia na dzień przybywa jej followersów, nie zawsze są to fani gwiazdy. Główny zarzut dotyczy nienaturalnego wyglądu celebrytki. Teraz Khloe Kardashian zaskoczyła internautów i zaprezentowała się w swoich prawdziwych włosach. Wiedzieliście, że są kręcone?!

Ostatnimi czasy Khloe Kardashian cieszy się sporą popularnością. Jej profil na Instagramie obserwuje już 216 milionów followersów! Gwiazda chętnie relacjonuje tam codzienne życie z córką True oraz reklamuje produkty swojej firmy - Good American.

Mimo prób celebrytka nie potrafi utrzymać mediów z dala od życia prywatnego. Tam dzieje się naprawdę sporo... Były (?) partner Khloe Kardashian, ojciec jej córki - Tristan Thompson po raz kolejny został przyłapany na zdradzie. Testy na ojcostwo potwierdziły jego romans z trenerką personalną.

Jednak Khloe Kardashian nie traci humoru i jak gdyby nigdy nic, publikuje zdjęcia w social mediach.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Khloe Kardashian prezentuje naturalnie kręcone włosy

Na co dzień Khloe Kardashian nie jest po drodze z naturalnością. Od dawna fani z trudem rozpoznają ją na zdjęciach, o czym oczywiście skrupulatnie przypominają w komentarzach.

I faktycznie, Khloe Kardashian chętnie korzysta z retuszu, makijażu i medycyny estetycznej. Tym razem jednak postawiła na naturalność. W odpowiednim dla siebie stopniu...

Wiedzieliście, że Khloe Kardashian ma kręcone włosy? Gwiazda podzieliła się tym stosunkowo nie dawno. Już wtedy obserwatorzy byli zachwyceni, więc może dodało jej to odwagi. Na nowych zdjęciach Khloe Kardashian pozuje w kręconych włosach, a internauci nie szczędzą jej kompletów:

- błagam, noś taką fryzurę częściej 🙏😍😍😍

- Piękna ❤️❤️❤️

- Wyglądasz doskonale 😍

Czytamy w komentarzach.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE