Khloe Kardashian ma koronawirusa! Szokujące wyznanie w zwiastunie KUWTK

2020-10-28 17:05 es
Khloe Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Po tym, jak Khloe Kardashian pokazała w Keeping Up With The Kardashians swój poród, ciężko było przewidzieć, co jeszcze sławna rodzina pokaże fanom w swoim show. Z nowego zwiastuna dowiadujemy się, że Khloe Kardashian ma koronawirusa!

Rodzina Kardashian Jenner przez 19 sezonów zaskakiwała swoich fanów w Keeping Up With The Kardashians. Ostatnie sezony trudno przebić: poród Khloe Kardashian, choroba Kanye Westa czy kłótnie pomiędzy Kim Kardashian i jej siostrą, Kourtney. A jednak! KUWTK wciąż umie zaskoczyć... Khloe Kardashian ma koronawirusa!

ESKA XD #007

Khloe Kardashian ma koronawirusa

Na początku tego roku Kylie Jenner zdradziła w zwiastunie dziewiętnastego sezonu KUWTK, że „ktoś bliski” cierpiał na COVID-19. Przez to globalna pandemia stała się jeszcze bardziej „przerażająca” dla klanu Kardashian-Jenner.

Ze zwiastunu nowego odcinka Keeping Up With The Kardashians dowiadujemy się, o kogo chodziło.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki, aby Khloe przekonała się, czy go ma, czy nie. To znaczy, moje przeczucie mówi mi, że tak, dlatego, że jest taka chora.

Mówiła zdenerwowana Kim Kardashian.

W zwiastunie widzimy chorą Khloe Kardashian leżącą w łóżku. W końcu sama zabrała głos.

Właśnie się dowiedziałam, że mam koronę. Byłam w swoim pokoju. Będzie dobrze, ale przez kilka dni było naprawdę źle. Wymioty, gorące i zimne dreszcze. Cierpię na migreny, ale to był najbardziej szalony ból głowy. … Moja klatka piersiowa paliła się, za każdym kaszlnięciem.

Relacjonowała Khloe Kardashian.

Celebrytka także przypomniała wszystkim o zasadach bezpieczeństwa.

NAJNOWSZE