Kevin Hart będzie miał drugie dziecko! Eniko Hart w ciąży wygląda SEXY!

2020-03-25 12:33 nk
Kevin Hart i Eniko Parrish-Hart
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Kevin Hart ma za sobą trudny czas. 1 września 2019 aktor uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego miał połamany kręgosłup. Dzięki intensywnej rehabilitacji komik doszedł do siebie. Teraz nawet pandemia koronawirusa nie jest mu straszna! Hart właśnie ogłosił ciążę swojej żony, Eniko!

W czasie pandemii koronawirusa dociera do nas zdecydowanie mniej dobrych wiadomości, niż tych złych, związanych z kolejnymi zakażeniami i zaostrzaniem przepisów, mającym na celu pokonanie zarazy. Jednak dla Kevina Harta to bardzo szczęśliwy czas!

Kevin Hart znowu będzie tatą!

Kevin Hart ma za sobą fatalny 2019 rok. Poważny wypadek samochodowy, pozew o seks taśmę... Ten 2020, mimo, że naznaczony pandemią koronawirusa, rozpoczął się dla aktora znacznie lepiej.

W ciągu najbliższych miesięcy Kevin Hart zostanie po raz kolejny ojcem! Aktor pochwalił się na Instagramie sporym już brzuszkiem żony.

Kevin Hart i Eniko Parrish pobrali się w 2016 roku. Para ma razem 2-letniego syna, Kenzo. Sam aktor ma jeszcze dwoje dzieci z byłą żoną, Torrei: 15-letnią córkę Heaven i 12-letniego syna, Hendrixa.

Kiedy dokładnie Eniko Hart urodzi kolejne dziecko? Jakiej będzie płci? Tego para na razie nie zdradziła. Jedno jest pewne - żona Kevina Harta w ciązy wygląda bardzo ponętnie - nawet, jak nie widać twarzy! ;)

Przyszłej mamie i reszcie rodziny życzymy przede wszystkim zdrowia - ono jest teraz najważniejsze!

Wyświetl ten post na Instagramie.
#Harts #FamilyOfSix #Blessed #LiveLoveLaugh Post udostępniony przez Kevin Hart (@kevinhart4real)
Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE