Kendall Jenner znów wnioskuje o zakaz zbliżania się. Modelka ma coraz więcej psychofanów!

2021-06-23 13:00 AM
Kendall Jenner
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Kendall Jenner ostatnio coraz częściej musi zmagać się z psychofanami, którzy nie dają jej spokoju. Nie tylko są to osoby, które marzą o tym, by włamać się do posiadłości modelki, ale także ci, którzy podążają śladem Kendall, licząc na spotkanie z nią. Większość prób kontaktu z Jennerką kończą się zakazem zbliżania.

Kendall Jenner podobnie jak cały klan Kardashian/Jenner cały czas musi mieć się na baczności. Nie brakuje osób, które marzą o tym, aby osobiście spotkać się z modelką. Łapią się więc wszystkich sposobów i robią, co mogą, by choć przez chwilę pobyć w towarzystwie modelki.

Ich próby najczęściej jednak kończą się spotkaniem nie z Kendall, a z jej ochroniarzami, którzy sprawę zostawiają policji.

Sama Kendall Jenner nie pozostaje obojętna i również działa w tej kwestii. Wielokrotnie już wnioskowała do sądu o zakaz zbliżania się dla osób, które przekroczyły granicę prywatności. Tym razem było podobnie…

Kendall Jenner wspólnie ze swoim prawnikiem Shawnem Holleyem złożyła w poniedziałek wniosek do sądu o zakaz zbliżania się dla mężczyzny, który ostatnio próbował dostać się do jej domu, wspinając się na ogrodzenie. Kendall jest przekonana, że przez jakiś czas była również śledzona przez mężczyznę. 23-latek miał również wysyłać jej liczne prezenty, a nawet wyznawać miłość. Do jej domu miał próbować się dostać regularnie kilka razy od 2018 roku. Podczas ostatniej próby skaleczył sobie rękę, co poskutkowało wizytą w szpitalu.

To nie pierwszy raz, kiedy Kendall stosuje wobec psychofana zakaz zbliżania się. Już wcześniej Kendall postarała się o zakaz zbliżania się dla mężczyzny, który w kwietniu próbował pływać w jej basenie.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE