Keanu Reeves

i

Autor: RB/Associated Press/East News Keanu Reeves ma aprześladowcę, który podaje się za jego krewnego

Keanu Reeves walczy z niebezpiecznym prześladowcą. Mężczyzna podarował mu nietypową rzecz

2023-02-03 15:48

Keanu Reeves miał być nękany przez 38-letniego mężczyznę, który twierdzi, że jest jego krewnym. Mężczyzna próbował wtargnąć do posiadłości gwiazdora. Keanu podjął kroki prawne, aby chronić siebie i swoją ukochaną. Kim jest jego prześladowca?

Keanu Reeves, aktor znany z takich produkcji jak "Niebezpieczne związki", "Moje własne Idaho", "Spacer w chmurach", "Słodki listopad", "47 roninów", "John Wick" i oczywiście "Matrix", który przyniósł mu największą sławę. Keanu jest hollywoodzkim gwiazdorem, który niespecjalnie lubi ogrzewać się w blasku reflektorów, a podczas wywiadów, często na zadawane mu pytania odpowiada bardzo lakonicznie. Aktor, obecnie związany jest z Alexandrą Grant, a ich życie w ostatnich miesiącach uprzykrzał pewien mężczyzna, którego kartoteka jest dobrze znana funkcjonariuszom z Los Angeles. Stalker miał dopuszczać się karygodnych czynów.

Keanu Reeves znalazł przed domem testy DNA

Keanu Reeves po raz kolejny stał się ofiarą prześladowań. Niejaki Brian Dixon szcześciokrotnie próbował wtargnąć na posesję aktora w Hollywood Hills. Pewnego razu znaleziono go śpiącego na jego trawniku, a innym razem przed jego domem zostawił plecak, w którym miał znajdować się test DNA. 38-latek uparcie twierdzi bowiem, iż jest krewnym aktora. Mężczyzna jest dobrze znany tamtejszej policji. To Bryan Dixon był karany za usiłowanie kradzieży z włamaniem, napaść, posiadanie narkotyków czy zakłócanie porządku. W takim przypadku trudno uwierzyć z szczere zamiary mężczyzny wobec aktora. Keanu w trosce o bezpieczeństwo swoje oraz swojej ukochanej, postanowił zgłosić sprawę na policję, a jego pełnomocnik skierował wniosek do sądu o objęcie stalkera zarazem zbliżania się. Sąd przychylił się do prośby aktora.

Keanu Reeves wiele razy drżał o swoje bezpieczeństwo

To nie pierwszy raz, kiedy aktor musiał mierzyć się z podobnymi sytuacjami. Od początku swojej kariery zmaga się ze stalkerami. W przeszłości jedna kobieta włamała się do jego domu i poczuła się nazbyt swobodnie - wzięła prysznic w jego łazience, a także pływała w jego basenie. Na gorącym uczynku złapała ją ekipa sprzątająca. Innym razem, wielbicielka Reevesa wtargnę do jego domu. Aktor usłyszał hałas i postanowił zejść na dół, aby sprawdzić co się dzieje. Kobieta siedziała w jego fotelu czekając na swojego idola. Keanu natychmiast wezwał policję.

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE