Katarzyna Skrzynecka postawiła na ostre cięcie. Udana metamorfoza?

2022-08-06 15:54 Joanna Dembek
Katarzyna Skrzynecka
Autor: AKPA Katarzyna Skrzynecka poddała się metamorfozie. Zaprezentowała się w nowej fryzurze

Katarzyna Skrzynecka zaszalała z fryzurą. Nowe cięcie radykalnie odmieniło jej wygląd. Celebrytka obecnie jest w trakcie pracy nad nową edycją Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a na planie pokazała się w krótszych włosach i prostej grzywce.

Katarzyna Skrzynecka jest osobowością telewizyjną, która w całym swoim życiu udzielała się na różnych polach. Jako aktorka, piosenkarka czy kompozytorka, a obecnie jest jedną z osób zasiadających w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To już 17. edycja, a fani nie mogą się już doczekać nowych odcinków które zobaczymy już we wrześniu w Polsacie.

Katarzyna Skrzynecka w prostym uczesaniu niczym Kleopatra

Jurorka TTBZ przez wiele lat prezentowała się w klasycznym uczesaniu - lekko falowane blond włosy, rozpuszczone bądź upięte w wysoki kucyk i zaczesana na boki dłuższa grzywka. Piosenkarka przyzwyczaiła widzów do tego looku, jednak Katarzyna postanowiła zaskoczyć fanów, decydując się na dosyć dużą metamorfozę.

Katarzyna Skrzynecka w mediach społecznościowych na bieżąco informuje obserwatorów o swoim życiu prywatnym i zawodowym, zamieszczając na Instagramie zdjęcia i filmy z podróży, rodzinnych spotkań, teatralnych kulis czy planów zdjęciowych. Michał Wiśniewski opublikował post, w którym oznaczył Skrzynecką, a na krótkim nagraniu możemy zobaczyć jurorkę w krótkich, sięgających ramion włosów i prosto ściętej grzywce.  Fryzura zdecydowanie odjęła jej lat i nadała charakteru. Jurorka wygląda niczym Kleopatra, z tym że w wersji blond.

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka jest dobrą aktorką?
Eska Summer City Olsztyn! Stare Miasto i Ławeczka Mikołaj Kopernika
NAJNOWSZE