Katarzyna Cichopek

i

Autor: WBF

Katarzyna Cichopek pokazała pupę w bardzo SKĄPYM stroju! Całe pośladki na wierzchu

2021-08-08 21:30

Katarzyna Cichopek korzysta z pięknej pogody w Polsce i odpoczywa na wybrzeżu. Aktorka jest wielką fanką polskich plaż i przy odpowiedniej pogodzie z przyjemnością relaksuje się nad Bałtykiem. W ten weekend pogoda dopisała na tyle, że Kasia mogła wskoczyć w strój kąpielowy. Wybrała wyjątkowo seksowny model, w którym pokazała pośladki w całej okazałości!

Polskie gwiazdy licznie spędzają tegoroczne lato nad Bałtykiem. Choć oczywiście największą przyjemność sprawiają im zagraniczne wojaże, wiele z nich spędza weekendy czy organizuje tam krótkie wypady. Do ulubionych miejsc gwiazd należy zdecydowanie półwysep helski, choć również w innych częściach wybrzeża można spotkać znanych i lubianych.

Katarzyna Cichopek również odpoczywa nad naszym rodzimym morzem. Aktorka wskoczyła w weekend w bardzo seksowne bikini. To jedna z tych gwiazd, które bardzo rzadko pokazują aż tak wiele!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Te Twoje zdjęcia są nieziemsko rewelacyjne.... ?

Dziewczyno, jaką Ty masz figurę ?

Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym

Katarzyna Cichopek wybrała tym razem błękitny, jednoczęściowy strój kąpielowy z biżuteryjnym paskiem. Fanom zdecydowanie jednak najbardziej podoba się tył kostiumu z bardzo mocno wyciętą częścią majtkową. O tym, że Kasia rzadko wskakuje w tak skąpy kostium świadczy fakt, że... jej pupa dotąd nie opalała się w tych miejscach!

Nic dziwnego, że fani są zachwyceni.

Mega seksownie ?♥️

- czytamy w komentarzach.

Wy też jesteście fanami urody Kasi Cichopek?