Kasia Cichopek wywija do piosenki Ekipy Friza! Hitów Sanah i Sobla nie znała

Ekipa Friza/Kasia Cichopek
Autor: Daniel Szura//screen z TikToka @pytanienasniadanie

Spodziewaliście się tego, że Kasia Cichopek jest fanką twórczości Ekipy? Aktorka i prezenterka telewizyjna wzięła udział w popularnym na TikToku challenge'u, czym mocno zszokowała internautów. Okazało się, że gwiazda TV nie kojarzy hitów ani Sanah, ani Sobla, za to debiutancki kawałek popularnych youtuberów.

Piosenki Ekipy Friza to wielkie hity, które mogliście usłyszeć oczywiście m.in. w Radiu ESKA. Każdy z utworów wygenerował miliony odsłon w sieci oraz stał się viralem na TikToku. Niedawno Friz świętował wielki sukces debiutanckiego kawałka Ekipy, do którego teledysk przekroczył 100 milionów odsłon w serwisie YouTube, stając się jednym z najpopularniejszych klipów wszech czasów. Jak się okazało, twórczość Ekipy nie jest obca Katarzynie Cichopek, która na co dzień jest mamą 13-letniego Adama i 8-letniej Heleny. Aktorka i prowadząca program śniadaniowy Pytanie na śniadanie wzięła udział w cieszącym się popularnością na TikToku challenge'u wraz z programowym partnerem Maciejem Kurzajewskim. O dziwo Cichopek nie znała hitów Fiołkowe pole Sobla czy 2:00 Sanah, za to doskonale kojarzyła numer 3KIPA. 

Julia Żugaj wspomina hejt na TEAM X. Chcieli zrezygnować!

Katarzyna Cichopek tańczy do hitu Ekipy!

Na oficjalnym TikToku programu Pytanie na śniadanie pojawiło się wideo z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim w rolach głównych. Okazało się, że prowadzący telewizyjne show nie nadążają za muzycznymi trendami. Prezenterzy nie znali hitów, które w zeszłym roku podbijały listy przebojów. Aktorka zaskoczyła jednak znajomością utworu Ekipy Friza. Spodziewaliście się, że z Kasi Cichopek taki Frizoluszek?

Sonda
Lubisz Ekipę Friza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE