Gwiazdy

Karolina Gilon otworzyła się na temat terapii. Mówi, co dzięki niej zyskała

2024-06-25 22:08

Karolina Gilon znana jest widzom doskonale jako prowadząca popularne randkowe show "Love Island. Wyspa miłości". Choć po 9 edycjach Telewizja Polsat zdecydowała się zawiesić kontynuację show, to Karolina Gilon dzięki popularnemu formatowi zdobyła coś więcej niż tylko popularność. To właśnie w "Love Island" poznała swojego obecnego partnera. Choć w mediach społecznościowych relacjonuje swoje szczęśliwe życie, to na jej profilu pojawił się wpis, w którym zdradziła, że wiele w jej życiu zmieniło się dzięki terapii.

Karolina Gilon rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w popularnym show dla aspirujących modelek - "Top model". Gilon, która na swoim koncie miała już występ w produkcji Viva Polska "Miłość na bogato" w 2015 roku zgłosiła się do "Top model". Choć nie udało jej się wygrać programu, to od tego momentu jej kariera nabrała tempa. Zaczęła się nie tylko pojawiać w popularnych programach, ale również wcieliła się w rolę prowadzącej między innymi formatów "DeFacto" i "Druga twarz". Od 2019 roku prowadziła popularne randkowe show Telewizji Polsat "Love Island. Wyspa miłości", a od 2020 roku prowadzi także "Ninja Warrior Polska".

Karolina Gilon ogłosiła radosną nowinę! Nie mogła dłużej milczeć

Nie będzie nowych odcinków "Love island"

Karoliny Gilon nie zobaczymy, przynajmniej jesienią, w roli prowadzącej "Love Island". Polsat zdecydowała chwilowo zawiesić emisję nowych odcinków. Jednak popularna prezenterka nie narzeka i "Wyspę miłości" z pewnością długo będzie wspominać z sentymentem. To właśnie dzięki temu programowi poznała swojego obecnego partnera - Mateusza Świerczyńskiego, uczestnika 7. edycji show.

Karolina Gilon wyznała co zyskała dzięki terapii

Gilon jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie jej profil obserwuje 559 tysięcy użytkowników. Prezenterka chętnie dzieli się z internautami kadrami ze swojego życia. Choć często widzimy tam relację z radosnych momentów, jak np. wakacje z ukochanym, to Karolina Gilon często porusza tam również znacznie trudniejsze tematy. Na początku 2022 roku poinformowała, że rozpoczęła terapię, aby poradzić sobie z trudnymi przeżyciami z dzieciństwa. Celebrytka w jednym z wywiadów wyznała, że bardzo przeżyła fakt, iż ojciec z dnia na dzień opuścił ich rodzinę, co później odbiło się między innymi na jej relacje z mężczyznami w dorosłym życiu. Po ponad dwóch latach od momentu, ogłoszenia rozpoczęcia terapii, Gilon podzieliła się z internautami tym, co dzięki niej zyskała.

Polecam terapię każdemu z Was... nawet jeśli na pozór wydaje się być wszystko ok...Warto poznać siebie bliżej i sprawić, że życie jest jeszcze piękniejsze. Odsunąć od siebie niewłaściwych ludzi, dawać sobie to na co zasługujemy i czuć święty spokój ❤️ a Wy? Co zmieniliście w swoim życiu dzięki terapii? - napisała Karolina Gilon.

W krótkim filmiku, który umieściła na swoim Instagramie, zdradziła, co zyskała dzięki terapii.

W końcu potrafię stworzyć zdrowy związek oparty na zaufaniu i wzajemnej trosce...Nie uciekam już w imprezowanie, bo nie potrzebuję już uciekać od siebie i swojego życia...Przesypiam noce bez natrętnych myśli, nad którymi kiedyś nie mogłam zapanowaćDużo się uśmiecham i po prostu jestem szczęśliwa - pisze Karolina Gilon.

Gwiazda Polsatu dodała również, że dzięki terapii odzyskała spokój, a także "odnajduje radość i satysfakcję w zwykłej codzienności bez konieczności szukania mocnych bodźców i wrażeń".

Listen on Spreaker.