Kanye West opowiada, jak zakochał się w Kim Kardashian! Romantycznie?

2019-10-09 13:14 kp
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Związek Kim Kardashian i Kanye Westa mimo problemów wciąż trwa. Celebrytka i raper wzięli ślub w 2014 roku i nic nie wskazuje na to, by coś mogło wstrząsnąć ich relacją. Początki oczywiście nie były łatwe, bo większość znajomych Kanye Westa szczerze odradzała mu związek z celebrytką... okazuje się jednak, że było warto.

Gdy Kanye West zaczął w 2012 roku randkować z Kim Kardashian, wciąż była ona żoną Krisa Humphries i przede wszystkim celebrytką znaną dzięki seks-taśmie i rodzinnemu show. Mimo, że przeciwko ich związkowi protestowali fani i znajomi rapera, on zaufał piękności o ormiańskich korzeniach i w 2014 roku we Florencji wziął z nią ślub.

Wbrew powszechnej opinii Kim Kardashian nie tylko nie załamała kariery Kanye Westa, ale wręcz wciągnęła go na nowy poziom celebryctwa ;) Za sprawą Kim Kanye stał się znany nie tylko w kręgach fanów rapu, ale wśród wszystkich, którzy śledzą showbiznesowe nowinki. Również portfel Kanye nie ucierpiał - celebrytka okazała się bowiem niezłą maszynką do zarabiania pieniędzy.

Kim Kardashian i Kanye West - jak to się zaczęło

O początkach swojego uczucia do Kanye Westa Kim Kardashian opowiadała już w wielu wywiadach. Tym razem jednak, dzięki specjalnemu odcinkowi programu E! True Hollywood Story poświęconemy celebrytce, możemy poznać perspektywę jej ukochanego na tamte wydarzenia.

Jak Kanye West wspomina pierwsze chwile u boku Kim? Warto przypomnieć, że Kim i Kanye mieli ze sobą pierwszą styczność już w 2002 roku. Przez kolejne lata celebrytka miała jednak chłopaka, a później również męża, Krisa Humphriesa.

Za każdym razem gdy byłem w jej pobliżu lub ją widziałem, czułem magnetyczne przyciąganie do tej siły energii. Była dobra, czysta, szczęśliwa, kochająca, odważna, dzielna, silna.

- mówi w programie raper.

Para zaręczyła się dopiero w październiku 2013 roku, a w maju 2014 roku wzięła ślub w Fort di Belvedere we Florencji. Dziś Kim Kardashian i Kanye West są rodzicami czwórki dzieci i niedawno zostali właścicielami wielkiego rancza w Wyoming, gdzie planują wspólną starość.

Spodziewaliście się, że ich związek przetrwa tak długo?

NAJNOWSZE