Kanye West i Kim Kardashian już po rozwodzie! Muzyk zapłaci 200 tys. dolarów alimentów

2022-11-30 15:05 Joanna Dembek
Kanye West i Kim Kardashian
Autor: Rex Features/East News / Hoo-me.com/MediaPunch/Associated Press/East News Kanye West i Kim Kardashian sfinalizowali rozwód

Po dwóch latach od rozpoczęcia postępowania sądowego, Kanye West i Kim Kardashian wreszcie sfinalizowali rozwód. Podzielili się opieką nad dziećmi i to Kanye West będzie płacił alimenty na swoje dzieci. Skąd tak wysokie koszty?

Kim Kardashian i Kanye West byli małżeństwem od 2014 do 2022 roku, choć nieformalnie rozstali się dwa lata wcześniej. Muzyk i celebrytka doczekali licznego potomstwa: North (9 lat), Saint (6 lat), Chicago (4 lata) i Psalm (3 lata). Utrzymanie tak licznej rodziny wiążę się z ogromnymi  kosztami. Jednak kwota alimentów oszacowana przez amerykański sąd, którą będzie musiał co miesiąc płacić Kanye wbija w fotel.

Kanye West zapłaci 200 tysięcy dolarów alimentów! Co z innymi aktywami?

Kim i Kanye razem będą sprawowali opiekę nad dziećmi, jednak w 80 procentach czasu to celebrytka zajmie się pociechami - jak powiedział muzyk w podcaście Mind Full. Byłe małżeństwo doszło również do porozumienia w sprawie wysokości alimentów, które wyniosą 200 tysięcy dolarów miesięcznie.

Serwis "Insider" dotarł do dokumentów, z których wynika, że pra zgodziła się podzielić między sobą wydatki na opiekę zdrowotną dla dzieci, wydatki na ich prywatną edukację, w tym zajęcia dodatkowe i korepetycje. Z kolei, jeżeli chodzi o aktywa, którymi dysponuje Kim i Kanye zostaną rozdzielone według zapisów intercyzy.

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE