Kanye West chce zmienić imię! Co wybrał? NIE UWIERZYCIE!

2019-11-09 21:46 kp
Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Kanye West zdążył już przyzwyczaić swoich fanów do mniej lub bardziej poważnych wypowiedzi, w których zadziwia swoimi planami na przyszłość - jak tymi całkiem na serio, dotyczącymi startowania na urząd prezydenta USA. Czyżby w wyborach wystąpił już pod nowym imieniem i nazwiskiem? Nie uwierzycie, jak chciałby się nazywać!

Czy po poważnej deklaracji startu w wyborach prezydenckich w 2024 roku Kanye West mógłby nas jeszcze czymś zaskoczyć? Owszem. Jego najnowszy pomysł wręcz zrzuca z krzesła. Kim Kardashian zdecydowanie nie ma ze swoim mężem lekkiego życia.

Kanye West zapowiedział bowiem, że chciałby zmienić imię i nazwisko na takie, które bardziej odwzorowywałoby... jego stan konta. Brzmi interesująco, prawda?

Kanye West zmieni imię i nazwisko?

Podczas ostatniego spotkania Kanye West zdradził, jak chciałby nazywać się w przyszłości.

Ludzie mówią, że to idiotyczne, by mówić o sobie: miliarder. Ale mógłbym legalnie zmienić imię i nazwisko na Christian Genius Billionaire Kanye West na rok, dopóki nie zrozumiecie dokładnie, o czym mówię.

- przyznał.

Niezły odlot! O tym, że Kanye West jest geniuszem, wiemy już od dawna ;) O tym, że ma się za bliskiego Jezusowi, też wiemy. Fakt, że jest miliarderem, to jednak nowość. Gratulujemy!

NAJNOWSZE