Justin i Hailey Bieber zostali razem ochrzczeni! Jus pokazał zdjęcia!

2020-08-06 8:48 KP
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: SB Projects/First Responders Chi/Ferrari Press/East News

Justin Bieber podzielił się ze swoimi fanami zdjęciami z absolutnie wyjątkowego wydarzenia. Wokalista i jego ukochana Hailey Bieber zostali niedawno razem ochrzczeni. Celebryci nigdy nie ukrywali, jak ważna dla nich obojga jest wiara, zatem wspólny chrzest to dla nich bardzo istotny symbol. Wiadomo, kto udzielił im sakramentu. Zobaczcie zdjęcia!

Czas spędzony na wspólnej kwarantannie bardzo do siebie zbliżył Justina Biebera i jego żonę. Dotąd Jus i Hailey musieli być przyzwyczajeni do częstych rozłąk - z powodu pracy modelka regularnie udawała się w długie podróże po całym świecie i zakochani nie mieli dla siebie tyle czasu, ile by chcieli. Lockdown w Stanach Zjednoczonych sprawił jednak, że oboje utknęli razem w domu.

Jak już przyznawało wiele znanych par, kwarantanna okazała się zbawiennym czasem. Celebryci, na co dzień wyjątkowo zapracowani, dostali dla siebie "ekstra czas" - jak nazwała to Dua Lipa - i w końcu mogli w prawdziwie domowej atmosferze nacieszyć się swoim związkiem. Ten czas razem spędzili też Justin i Hailey Bieber, którzy swoją codzienność w izolacji relacjonowali chociażby w dokumencie Biebers on Watch.

Justin i Hailey Bieber razem ochrzeczeni

Być może w wyniku tego zbliżającego do siebie czasu na kwarantannie Justin i Hailey Bieber podjęli decyzję o bardzo wyjątkowym geście - wspólnym chrzcie. Piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcia z sakramentu, który został udzielony jemu i jego żonie podczas urlopu w Idaho w ubiegłym miesiącu. Ceremonię poprowadził przyjaciel pary, pastor Judah Smith.

Moment, w którym moja żona i ja zostaliśmy razem ochrzczeni! To był jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w moim życiu. Publicznie oddaję naszą miłość i zaufanie Jezusowi wobec przyjaciół i rodziny.

- napisał Justin Bieber na Instagramie.

Zobaczcie zdjęcia z tego niezwykłego momentu!

7 najlepszych ciał w polskim show-biznesie. HOT zdjęcia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE