Justin Bieber i Shawn Mendes najprzystojniejsi w 2019 roku? Niekoniecznie!

2019-12-12 8:17 kp
przystojniaki 2019
Autor: Instagram

Życie w 2019 roku bez najmniejszych wątpliwości umilali nam właśnie oni - najprzystojniejsi faceci showbiznesu. I choć oczywiście najbardziej uwielbiamy ich za talent - muzyczny czy aktorski, ich kolejne gorące fotki utwierdzają nas w przekonaniu, że wybraliśmy sobie wspaniałego idola. A który z przystojniaków showbizu to prawdziwy top of the top 2019 roku?

Tylu przystojnych facetów w tym showbizie, a tylko jeden z nich może być tym NAJPRZYSTOJNIEJSZYM! Koniec roku to zwyczajowo czas podsumowań i spojrzenia wstecz. My na Hotplota.pl też to oczywiście robimy, dlatego spoglądamy wstecz i... wzdychamy ;) Rok 2019 przyniósł nam wiele estetycznych wrażeń, w dużym stopniu dzięki tym panom...

Krótko przed końcem 2019 roku pytamy Was, który z gwiazdorów, o których najczęściej mówiliśmy w ciągu minionych dwunastu miesięcy, zasługuje Waszym zdaniem na tytuł Najprzystojniejszego faceta 2019. Konkurencja jest bardzo duża, a każdy z panów ma do zaoferowania coś wyjątkowego.

Najprzystojniejszy facet 2019 to...?

O kim w mijającym roku pisaliśmy najwięcej? Oczywiście w czołówce znajdują się Shawn Mendes, który w 2019 roku zachwycił związkiem z Camilą Cabello, oraz Justin Bieber, który w końcu stanął przed ołtarzem z Hailey Bieber. Na początku roku z wypiekami na twarzy obserwowaliśmy sceniczny "romans" Bradleya Coopera i Lady Gagi, a kilka miesięcy później - popisy Leonardo DiCaprio w "Pewnego razu... w Hollywood". W sierpniu nasze myśli były z opłakującym związek z Miley Cyrus Liamem Hemsworthem, a ostatnio zastanawialiśmy się, co ma na sumieniu Justin Timberlake. Jak zawsze nudzić nam się nie pozwalali panowie z One Direction - Harry Styles, Niall Horan i Liam Payne ciężko pracowali nad nową muzyką. W październiku zadziwialiśmy się, gdy Kylie Jenner i Travis Scott ogłosili rozstanie, a już kilka tygodni później - gdy wokół celebrytki zaczął się kręcić Drake.

Szczęście w miłości cały czas trzyma się księcia Harry'ego, a ostatnio do grona szczęśliwie zakochanych dołączył też Pete Davidson. Na jak długo? To się okaże. Cały czas w siódmym niebie zdaje się być Cody Simpson, który po Kaitlynn Carter wpadł w ramiona Miley Cyrus. Rocznicę ślubu dopiero co świętował natomiast wciąż zapatrzony w Priyankę Choprę Nick Jonas.

Działo się! A który z tych panów skradł w 2019 roku Wasze serce? Zagłosujcie w sondzie na Najprzystojniejszego faceta 2019 - wyniki podsumujemy tuż przed końcem roku!

NAJNOWSZE