Justin Bieber i Hailey Baldwin trzymają się razem. Nastroje jednak grobowe [ZDJĘCIA]

2018-10-14 10:46

Na temat Justina Biebera dociera w ostatnich dniach sporo niepokojących nformacji. Piosenkarz przeszedł ostatnio bardzo wiele i najwyraźniej trudno mu złapać równowagę. Nie pomaga załamanie Seleny Gomez.

Gdy miesiąc temu Justin Bieber i Hailey Baldwin zawarli w urzędzie stanu cywilnego ślub, nie sądzili, że pierwsze tygodnie ich małżeństwa będą dalekie od kolorowych. Według wszelkich możliwych doniesień Justin jest coraz bardziej zagubiony, a załamanie nerwowe Seleny Gomez tylko pogorszyło jego stan.

Informacja o tym, że Selena Gomez trafiła do szpitala, dotarła do Justina Biebera w najmniej odpowiednim momencie - muzyk był wtedy sam, bo Hailey pracowała w Tokio dla Tommy'ego Hilfigera. Samotność w połączeniu z tak niepokojącymi wieściami również jego doprowadziły na skraj załamania. Teraz Hailey jest już przy nim. Para próbuje prowadzić normalne życie.

>> Justin Bieber płakał przy Hailey Baldwin na wieść o załamaniu Seleny Gomez! Jest rozbity

Justin Bieber i Hailey Baldwin przechodzą trudne chwile

Paparazzi przyłapali Justina Biebera i Hailey Baldwin, gdy wybrali się oni na kawę do jednej z miejscówek w Los Angeles. Nie ma jednak wątpliwości, ze nastroje między nimi są bardzo napięte. Między małżonkami brakuje uśmiechów i czułości, do których przyzwyczaili nas w ostatnich miesiącach. Justin nadal wygląda też na bardzo zestresowanego.

>> Justin Bieber "nie czuje się dobrze". Stan Seleny Gomez odebrał mu chęć do wszystkiego

Po wyjściu z Hailey Baldwin Justin Bieber wziął deskorolkę i - już bez niej - wybrał się do znajomego.

Widać, że są w złych nastrojach?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE