Julia Wieniawa szuka pomocy w sieci? Chce się nauczyć gotować! Dla Barona?

2019-05-09 14:58
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Wiele wskazuje na to, że Julia Wieniawa doskonale zna powiedzenie "przez żołądek do serca" i poważnie potraktowała misję gotowania dla nowego ukochanego. Problem jednak w tym, że dotąd celebrytka absolutnie nie musiała zaglądać do kuchni i żywiła się przywożonymi jej potrawami lub na mieście. Jak więc nauczyć się gotować? Najlepiej szukać pomocy u internautek!

Julia Wieniawa nie cieszyła się długo statusem singielki po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Już kilka tygodni później młodą aktorkę zaczęto widywać w towarzystwie starszego od niej o 15 lat Barona, a ostatnio para zadebiutowała razem na imprezie Magnum. I choć żadne z nich nie nazwało dotąd oficjalnie swojej relacji, nie ma wątpliwości, że uczucie kwitnie.

Pomponik donosi tymczasem, że Julia Wieniawa do swojej roli partnerki Barona podchodzi bardzo poważnie. Na tyle poważnie, że postanowiła... nauczyć się gotować! Czyżby Baron był fanem domowych obiadków?

Julia Wieniawa uczy się gotować

Dotąd oczywiście Julia Wieniawa nie musiała martwić się przygotowywaniem własnych potraw. Celebrytka najczęściej jadała na mieście lub korzystała z gotowych dań przygotowywanych przez firmy dietetyczne. Dlatego ugotowanie czegokolwiek jest dla niej sporym wyzwaniem.

Julia zazwyczaj korzysta z cateringu lub jada na mieście. Dopiero Baron przewrócił jej świat do góry nogami i zainspirował do zmian

- podaje informator Pomponika, który dodaje, że Julia chce przygotowywać dla Barona "orientalne śniadania".

Gdzie Julia Wieniawa szuka pomocy? Pudelek opublikował screen z facebookowej grupy "Dziewczyny, wiecie więcej", na którym widzimy, jak osoba podpisana jako Julia Wieniawa pyta internautki o kursy dla początkujących.

Nie wiadomo, czy pod profilem rzeczywiście kryje się aktorka, jednak pomysł internetowego kursu wydaje się całkiem trafiony.

Myślicie, że Baron dostanie od niej niedługo pierwsze, własnoręcznie przygotowane śniadanko?

>> Shawn Mendes na nowych zdjęciach dla Calvina Kleina. Tak HOT nie był jeszcze nigdy

NAJNOWSZE