Julia Wieniawa i Antek Królikowski prawie pobili się przed klubem? Julia komentuje

2018-10-25 12:45
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Fani Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego czekają na reakcję pary po doniesieniach o kryzysie w ich związku. Polskie media w ostatnich dniach podawały m.in., że sprawa jest tak poważna, że zakochani... o mało nie pobili się przed klubem! Ile w tym prawdy?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski to jedna z najbardziej obserwowanych młodych par w polskim show biznesie. Ostatnio mówi się o nich jednak przede wszystkim w kontekście kryzysu. Czy historie, które czytaliśmy w ostatnich dniach w mediach, są prawdziwe?

Przypomnijmy, że Twoje Imperium donosiło niedawno, że Julia Wieniawa i Antoni Królikowski mieli bardzo poważne spięcie przed jednym z warszawskich klubów. Sprawa miała wyglądać na tyle niebezpiecznie, że musiała interweniować ochrona. Zdaniem świadków młody aktor gotów był uderzyć swoją dziewczynę. Sytuacji wizerunkowej pary nie poprawiły kolejne doniesienia, tym razem Pudelka. Serwis informował, że Julia i Antek są na skraju rozstania. Podobno aktor zazdrości celebrytce kariery, a ona z kolei znacznie lepiej czuje się na imprezach, niż w towarzystwie chłopaka. Sama Julka zresztą otwarcie mówiła w wywiadach, że nie chce mieszkać z Antonim, by nie tracić wolności.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na drodze do rozstania?

Ponieważ echa konfliktu pary przed klubem nie milknęły, sprawę niepokojącej "bójki" Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego skomentowała sama managerka aktorki.

Artykuł zawiera kilka przypadkowych zdjęć oraz ich nadinterpretację.

- powiedziała magazynowi Party.

Sama Julia Wieniawa odpowiedziała natomiast na pytania o bójkę na swoim Instagramie. Wyraźnie zirytowana młoda celebrytka nie podeszła do sprawy poważnie, a z ironią potraktowała zaniepokojonych fanów.

Tak, lejemy się nawzajem. Codziennie. Na przywitanie.

- napisała w komentarzu.

Niektórym komentującym nie spodobało się podejście młodej gwiazdki. Jedna z fanek oczekiwała poważniejszego podejścia Julii do ewentualnej przemocy w związkach.

to nie temat do żartu, bagatelizacji czy zamiecenia pod dywan. Przy waszych zasięgach w social ustosunkowanie się do tej, prawdziwej lub nie informacji powinno być zgoła inne! „Nie ma przyzwolenia na przemoc w związkach, rodzinach itd. Stop narastającej agresji wśród społeczeństwa, jesteśmy temu przeciwni jako osoby publiczne i prywatnie”

- napisała.

A może Julia Wieniawa ma rację i wcale nie musi tłumaczyć się z tego, jak wygląda jej związek?

>> Edyta Górniak weźmie ślub? Gwiazda ma poważne plany na przyszłość!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Life on set. #całe #życie #na #diecie 🤣 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
Antek Królikowski - wiek, wzrost, Insta, rodzice, dziewczyny
Autor: Fot. wbf Antek Królikowski z dziewczyną
Telekamery 2017: Antoni Królikowski i Julia Wieniawa
Autor: Akpa Telekamery 2017: Antoni Królikowski i Julia Wieniawa
NAJNOWSZE