Julia Roberts w sukni z twarzami Goerge'a Clooneya. Szaloną kreacją skradła całe show

2022-12-06 11:19 Joanna Dembek
Julia Roberts i George Clooney
Autor: Rex Features/East News Julia Roberts i George Clooney pojawili się na gali

Julia Roberts rozbawiła wszystkich swoją oryginalną kreacją. Trzeba przyznać, że trudno było oderwać wzrok od sukni, na której widniały twarze jej serdecznego przyjaciela George'a Clooneya. Skąd pomysł na taką stylizację?

Julia Roberts i George Clooney to starzy znajomi z branży filmowej. Zaprzyjaźnili się na planie filmu Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, na początku 2000 roku i do teraz pozostają w świetnych relacjach. Niedawno odbyła się premiera kolejnego kinowego filmu z ich udziałem, a mowa o komedii romantycznej Bilet do raju, gdzie grają rozwiedzionych rodziców, którzy starają się nie zwariować w swoim towarzystwie, a jednocześnie powstrzymać córkę przed ślubem z miejscowym wyspiarzem.

Nie trzeba było długo czekać na ich kolejne spotkanie. 4 grudnia 2022 odbyło się coroczne wydarzenie Kennedy Center Honours, podczas którego honoruje się osoby, które miały duży wkład w kulturę amerykańską. Jednym z gości specjalnych tego wieczoru był Clooney - towarzyszyła mu żona Amal.

Przekrój kariery Clooneya na sukni Roberts

George Clooney odebrał nagrodę za całokształt twórczości. Innymi wyróżnionymi byli: Amy Grant, Gladys Knight, Tanię León i każdego z członków zespołu U2: Bono, The Edge, Adama Claytona i Larry’ego Mullena Jr.

Aktor wybrał na tę okazję wybrał doskonale skrojony, aksamitny garnitur, białą koszulę oraz muchę. Podczas odbierania nagrody zabrał głos, mówiąc:

Gdy dorastałem w małym miasteczku w Kentucky, nigdy nie przypuszczałem, że pewnego dnia będę siedział w loży podczas rozdania Kennedy Center Honors. To zaszczyt znaleźć się wśród artystów wyróżnionych tą nagrodą. I naprawdę ekscytująca niespodzianka dla całej rodziny Clooneyów - powiedział aktor.

Wielkim zaskoczeniem tej gali była niewątpliwie suknia Julii Roberts, na której widniał wizerunek George'a, i to powielony wielokrotnie. Na kreacji nadrukowane były zdjęcia, które przedstawiały karierę aktora od początku jego przygody z branżą. Był kadr z czasów Ostrego dyżuru, czy fotografie z sesji zdjęciowych. Trzeba przyznać, że to bardzo pomysłowe uwiecznienie dokonań Clooneya, a obok Julii, trudno było przejść obojętnie.

Julia Roberts
Autor: Rex Features/East News Julia Roberts podczas Kennedy Center Honours 4 grudnia 2022
Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE