Jordana Brewster ROZWODZI SIĘ! Gwiazda Szybkich i Wściekłych kończy 13-letnie małżeństwo!

2020-07-08 19:24 nk
Jordana Brewster i Andrew Form
Autor: KAMINSKI / Splash News/EAST NEWS

Jordana Brewster i Andrew Form byli razem 13 lat i doczekali się dwóch synów. Niestety, ten związek nie przetrwał próby czasu. Para już od jakiegoś czasu była w separacji, a teraz już oficjalnie gwiazda Szybkich i Wściekłych złożyła pozew o rozwód. Znamy szczegóły!

Po pandemii koronawirusa i związaną z nią kwarantanną wiele hollywoodzkich gwiazd zostało singlami. Niestety, zamknięcie się w domu - nawet największym i najbardziej luksusowym - z drugą połówką i dziećmi na wiele tygodni często kończy się katastrofą. Ostatnio zalewa nas fala smutnych newsów o rozwodach gwiazd.

Jordana Brewster rozwodzi się

Jak donosi amerykański serwis TMZ, Jordana Brewster dołączy wkrótce do grona rozwódek i rozwodników Hollywood. Aktorka złożyła w ubiegłym tygodniu pozew przeciwko producentowi filmowemu, Andrew Formowi. Para poznała się na planie Meksykańskiej Masakry Piłą Mechaniczną, której producentem był Form, a Brewster grała w nim jedną z ról. Ślub odbył się na Karaibach zaledwie dwa miesiące później.

Przyczyny rozstania nie są znane, jednak TMZ, powołując się na anonimowe źródła, podaje, że małżonkowie rozstali się w zgodzie już jakiś czas temu.

Teraz pozostaje im jeszcze do ustalenia kwestia opieki nad synami: - 6-letnim Julianem 0 4-letnim Rowanem.

Jordana Brewster i Andrew Form
Autor: Matt Baron/REX/Shutterstock/East News
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE