Jonas Brothers sparodiowali wielką kłótnię Kardashianek! Nawet Kim Kardashian zareagowała!

2020-01-14 13:54 nk
Bracia Jonas, siostry Kardashian
Autor: Instagram.com/joejonas, Eonline.com

Nikt tak dobrze nie zrozumie rodzeństwa, jak... inne rodzeństwo! Bracia Jonas odtworzyli wielką kłótnię sióśtr Kardashian z odcinka Keeping Up With The Kardashians wyemitowanego w 2016 roku! Chłopaki podłożyli nawet oryginalny dźwięk, do którego robili lip sync! Ich nagranie to hit sieci!

Jesteście wiernymi widzami Z Kamerą u Kardashianów? Jeśli tak, to być może pamiętacie wielką kłótnię sióstr Kardashian z sezonu emitowanego w 2016 roku? W jednym z odcinków Kourtney i Khloe, wraz z Robem Kardashianem i Scottem Disickiem, obgadywały Kim, kiedy ta akurat szła do nich i zdążyła podsłuchać część rozmowy przez drzwi. Następnie wparowała do pokoju i zaczęła okładać siedzącą najbliżej Khloe torebką. Padło wiele ostrych słów!

Bracia Jonas jako siostry Kardashian

Prawie cztery lata później bracia Jonas postanowili odtworzyć słynną bójkę. Joe Jonas wrzucił na Instagram filmik, w którym wraz z rodzeństwem wciela się w Kardashianki.

W przezabawnym filmiku na Instagramie Joe Jonas wciela się we wściekłą Kim Kardashian i okłada torebką Nicka (w roli Khloe). Choć nagranie trwa zaledwie kilkanaście sekund, bawi do łez! Zareagowała na nie nawet sama Kim Kardashian, komentując post wymownym: "OMGGGGGGGG".

Wyświetl ten post na Instagramie.
Don’t be Rude! Post udostępniony przez J O E J O N A S (@joejonas)

Oryginalną kłótnię sióstr Kardashian możecie zobaczyć -> TUTAJ.

NAJNOWSZE