Johnny Depp spalił gacie Marilyn Mansona w teledysku Kill4Me! "To jego zapalniczka"

2017-11-16 13:58
Johnny Depp i Marilin Manson w teledysku Kill4Me
Autor: youtube.com Johnny Depp i Marilin Manson w teledysku Kill4Me

Video Kill4Me to jeden z najodważniejszych teledysków Marilyn Mansona. Nic dziwnego, że o udział w nim poprosił właśnie Deppa :)

Johnny Depp wystąpił w teledysku grupy Marilyn Manson "Kill4Me". Video robi w sieci prawdziwą furorę - to naprawdę kawał mocnego kina dla dorosłych

Nic dziwnego, że Marilyn Manson o udział w klipie Kill4Me poprosił właśnie Johnny'ego Deppa. Panowie świetnie się znają i bardzo lubią, a tak odważnych scen, jak w tym teledysku, nie kręci się z obcymi aktorami.

Johnny Depp i Marilyn Manson występują w teledysku Kill4Me w scenie łóżkowej, uprawiając seks grupowy z piękną aktorką. I tak, jak w przypadku poprzednich dzieł Mansona, nie ma tu żadnej lipy - zarówno wokalista, jak i jego przyjaciel faktycznie rozbierają się przed kamerą!

"Było mi wstyd rozebrać się przed tymi dziewczynami. Johnny'emu też. Jesteśmy przyjaciółmi od bardzo dawna, ale nie mamy w zwyczaju siadać i gapić się na swoje krocza" - powiedział Marilyn Manson opowiadając o pracy na planie video Kill4Me.

"Na końcu widzicie paloną bieliznę. To moje gacie, a zapalniczka należy do Johnny'ego. Spalił moje pie***ne gacie!" - dodał Marilyn Manson.

Jak wam się podoba wspólne dzieło obu panów?

Marilyn Manson i Twiggy Ramirez
Autor: Anthony, PacificCoastNews.com/EAST NEWS Marilyn Manson i Twiggy Ramirez
Johnny Depp
Autor: AFP/EAST NEWS Johnny Depp


NAJNOWSZE