Chrissy Teigen i John Legend

i

Autor: Luis Yllanes / SplashNews.com/East News

John Legend i Chrissy Teigen powiększają rodzinę? Kupili DRUGI apartament w sąsiedztwie!

2020-04-01 13:54

John Legend i Chrissy Teigen kolejny raz inwestują w nieruchomości. Piosenkarz i jego żona właśnie kupili nowy apartament w Ponad 150-letniej kamienicy w Nowym Jorku. To już ich drugie mieszkanie w tym budynku! Chrissy i John wydali na swoje "gniazdko" prawdziwy majątek, ale niewykluczone, że i tak sporo zaoszczędzili. Ceny niektórych prestiżowych nieruchomości właśnie mocno spadły z powodu nadchodzącego kryzysu związanego z pandemią COVID-19.

W powszechnej opinii utarło się, że większość amerykańskich gwiazd mieszka w Hollywood albo w Malibu. Tymczasem spora część VIP-ów od kilku dobrych lat coraz chętniej na swoje gniazdko wybiera Nowy Jork. 

To właśnie tu mieszkają od dawna John Legend i Chrissy Teigen. I nic nie wskazuje na to, aby mieli zamiar wkrótce się z Nowego Jorku wynosić. 

John i Chrissy właśnie kupili nowy apartament na Manhattanie! To już drugie ich mieszkanie w tym samym budynku. Kosztowało majątek, ale niewykluczone, że para i tak sporo zaoszczędziła. 

JOHN LEGEND I CHRISSY TEIGEN POWIĘKSZAJĄ RODZINĘ?

Kolejne nowojorskie mieszkanie Johna Legenda i Chrissy Teigen mieści się w tym samym budynku, co ich dotychczasowy apartament. Choć amerykańskie media nie piszą tego wprost, prawdopodobnie chodzi o mieszkanie sąsiadujące z ich obecnym lokum. 

John i Chrissy mieszkają na Manhattanie, w apartamencie mieszczącym się w ponad 150-letniej kamienicy przy Broome St.

Zgadnij kim jestem

Pytanie 1 z 6
Musiałem poddać się kwarantannie. Jednak spędzanie jej we własnym domu mnie męczy. Dlatego kupiłem prywatną wyspę. Kim jestem?

Nowe mieszkanie Johna i Chrissy jest nieco mniejsze od ich dotychczasowego apartamentu, ale prawdopodobnie jego największą zaletą jest to, że obie nieruchomości będzie można połączyć. 

Czy to oznacza, że para szykuje się na powiększenie rodziny? A może po prostu Chrissy Teigen i John Legend uznali, że spadek cen jest dobrą okazją do inwestycji w nieruchomości?

Z pewnością wkrótce się o tym przekonamy.

ZOBACZ TEŻ: