John Goodman

i

Autor: ABC/AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News John Goodman przeszedł metamorfozę. Zrzucił 90 kg!

Gwiazdy Hollywood

John Goodman schudł 90 kg stosując kilka zasad. Zmienił się nie do poznania

2024-04-12 10:19

John Goodman, supergwiazdor Hollywood przeszedł żmudną walkę z nadwagą. Ostatecznie zrzucił 90 kilogramów i jest niemal nie do rozpoznania! 71-latek podjął się stosowania rygorystycznej diety i musiał przestrzegać kilku kluczowych zasad. Aktualne zdjęcia Johna Goodmana szokują.

John Goodman urodził się 20 czerwca 1952 roku, w miejscowości Affton, w stanie Missouri w Stanach Zjednoczonych. W 1970 roku ukończył Affton High School. Tam grał w futbol amerykański i interesował się teatrem. W 1975 roku ukończył studia na wydziale teatralnym Southwest Missouri State University w Springfield. W 1975 roku przeprowadził się do Nowego Jorku, gdzie brał udział w przedstawieniach teatralnych dla dzieci, grał w reklamach, a także dorabiał jako bramkarz. Przełom w jego karierze nastąpił po otrzymaniu angażu w sitcomie "Roseanne", nadawanego w latach 1988–1997, oraz po wcieleniu się w rolę Freda Flinstona w filmie "Flinstonowie" z 1994 roku. Od tamtej pory zagrał w wielu znaczących dla Hollywood produkcjach, m. in. w "Barton Fink" (1991) "Big Lebowski" (1998), "Blues Brothers" (1998), czy "Bracie, gdzie jesteś?" (2000).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kinga Zawodnik na ściance po zrzuceniu 50 kg. Drastyczna metamorfoza 31-latki

Aktorzy, którzy zostali brutalnie zamordowani | To Się Kręci #30

John Goodman nie mógł patrzeć na siebie w lustrze

John Goodman przez większość życia zmagał się z nadwagą. Walkę ze zbędnymi kilogramami podjął w 2007 roku. Zatrudnił trenerkę zdrowia, Mackie Shilstone, która szkoliła sportowców takich jak Serena Williams. Goodman zaczął tracić na wadze po wyeliminowaniu z diety kilku składników: alkoholu i cukru. W 2015 roku Mackie Shilstone, zdradziła w wywiadzie dla magazynu "People", że aktor stosuje dietę śródziemnomorską. Dieta ta koncentruje się na spożywaniu warzyw, roślin strączkowych, owoców morza i oliwy z oliwek. Przy jej stosowaniu trzeba unikać przetworzonej i smażonej żywności, czerwonego mięsa, rafinowanych zbóż, cukru i tłuszczów nasyconych. Co więcej, Goodman ćwiczył sześć razy w tygodniu na rowerze eliptycznym i bieżni. Codziennie wykonywał od 10 000 do 12 000 kroków.

W 20016 roku w rozmowie z "ABC News" wyznał, że podjął się zmiany nawyków, ponieważ nie mógł patrzeć na siebie w lustrze. Przyznał również, że uzależnienie od alkoholu powodowało efekt jo-jo.

Przez cały czas po prostu jadłem. Po prostu jadłem alkohol. Dawniej brałem trzy miesiące przerwy, schudłem 60–70 funtów (27-31 kg - przyp. red.), a potem nagradzałem się z sześciopakiem piwa czy czymkolwiek innym, wracając po prostu do moich starych nawyków

- oznajmił Goodman przed laty.

John Goodman nie wygląda już jak kiedyś. Zrzucił 90 kg!

W opublikowanym w 2023 roku wywiadzie z magazynem "Rolling Stone”, wyznał, że zrzucił 200 funtów, czyli 90 kilogramów! 71-letni aktor jest dzisiaj niemal nie do rozpoznania. Znaczna utrata wagi sprawiła, że nie tylko jego ciało zaczęło inaczej wyglądać, ale również twarz, która stała się znacznie smuklejsza. Fotoreporterzy uchwycili aktora, gdy rozdawał autografy w centrum Nowego Jorku, 10 kwietnia 2024.

John Goodman

i

Autor: Rick Davis / SplashNews.com/East News John Goodman przeszedł metamorfozę. Schudł 90 kg!