Joanna Krupa

i

Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Joanna Krupa pozuje z rodziną przy choince! Córeczka gwiazdy skradła całe show! [FOTO]

2020-12-25 21:00

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała jak ważne jest dla niej życie rodzinne. Jednak w momencie, w którym na świecie pojawiła się jej córeczka, świat modelki wywrócił się do góry nogami. Święta Bożego Narodzenia nigdy nie były dla niej tak piękne. Widać to chociażby na zdjęciach, które Joanna zamieszcza w sieci. Ile tam jest radości… Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Krupa jest jedną z tych popularnych osób, które podkreślają, że bardzo ważna jest rodzina. Modelka od zawsze ciepło wypowiadała się chociażby o swojej siostrze czy mamie. Przez dłuższy czas gwiazda w wywiadach mówiła również, że bardzo chciałaby mieć dziecko. Finalnie się udało i Joanna Krupa razem z mężem, Douglasem Nunesem powitali na świecie swoją córeczkę, Ashę. Wtedy ich świat zmienił się nie do poznania. Asha zdominowała totalnie ich życie. Joanna jednak perfekcyjnie organizuje sobie pracę, co pozwala jej spędzać jak najwięcej czasu z córeczką i ukochanym mężem. 

Życzenia na bożonarodzeniowe 2020 od gwiazd! Krystian Ochman, Shanguy, Marcin Maciejczak, Grzegorz Hyży i inni

W święta nie mogło być inaczej. Joanna Krupa Boże Narodzenie 2020 spędziła z mężem i córeczką, Ashą. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać, że rodzina naprawdę jest szczęśliwa. Nie ma chyba jednak wątpliwości, że całe show podczas tej rodzinnej sesji skradła malutka Asha. Zobaczcie sami: 

QUIZ, jak dobrze znasz słowa polskich kolęd?

Pytanie 1 z 10
W "Przybieżeli do Betlejem" śpiewamy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE