Jim Carrey powiedział co myśli o Arianie Grande! Wiedzieliście, że mają taką relację?

2019-08-06 13:49 AM
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

Ariana Grande pojawi się w serialu Jima Carreya. Aktor opowiedział nie tylko o współpracy z piosenkarką, ale również o tym jaką jest osobą. Ariana nie pozostała mu dłużna!

Wiedzieliście, że Ariana Grande i Jim Carrey mają ze sobą naprawdę dobry kontakt? Podczas jednego z wywiadów Jim wspomniał jak wyglądała współpraca z piosenkarką. Podobno oboje są dobrymi przyjaciółmi. Jim Carrey jest pod wrażeniem Ariany, nie tylko jej talentu, ale również jej osoby.

„Jest samotną artystką. Ma dar. To co robi jest magią. Kiedy otwiera usta i śpiewa, to jest po prosty magiczne. Miło jest dowiedzieć się, jak cudowną osobą jest. Była powiewem świeżości”. - zachwalał podczas wywiadu Arianę, Jim.

ARIANA GRANDE ZAGRA W SERIALU Z JIMEM CARREYEM

Jim Carrey zdradził, że współpracował z Arianą na planie serialu, jednak szczegóły nie są jeszcze znane. Wiadomo, że Ariana zagra z Jimem w jego serialu „Kidding 2”. Ariana nie pozostała mu dłuższa i w podziękowaniu wrzuciła ich wspólne zdjęcie na Instagrama.

„Nie ma słów. Patrzyłam na ekran i żadne słowa nie oddają tej chwili. Jestem wdzięczna za wyjątkowe doświadczenia i moim życiu. Nie ma nic lepszego niż praca i spędzanie czasu z kimś kogo uwielbiałaś zanim jeszcze zacząłeś mówić. W rzeczywistości bardziej szalone jest odkrywanie osoby, która jest wyjątkowa, ciepła i bardziej wspaniałomyślna niż możesz to sobie wyobrazić” - napisała pod zdjęciem.

Czekamy z niecierpliwością na więcej szczegółów dotyczących współpracy Ariany i Jima!

NAJNOWSZE