Jesy Nelson: "Nie mogę myśleć o niczym GORSZYM niż posiadanie dzieci"

2020-03-27 16:24 kp
Jesy Nelson
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Podczas gdy założenie rodziny to największe marzenie wielu młodych kobiet, Jesy Nelson nie ukrywa, że byłby to dla niej... prawdziwy koszmar! Wokalistka Little Mix nie pozostawiła wątpliwości co do swoich planów na najbliższe lata. Fani nie mają co liczyć, że będą mogli podziwiać swoją ulubienicę z ciążowym brzuszkiem.

Jesy Nelson i Chris Hughes nie ukrywają, że mają wobec siebie poważne plany na przyszłość. Wokalistka i celebryta są parą od nieco ponad roku, jednak Chris zdążył już kilkakrotnie zasugerować w mediach, że myśli o zaręczynach z ukochaną. Co dalej? Fani zapewne spragnieni są informacji na temat życia osobistego wokalistki Little Mix.

Jesy Nelson szczerze opowiedziała więc, jak wyobraża sobie swoje życie w kolejnych latach. I zasadniczo wiadomości są dwie - dobra dla tych, którzy martwili się, że Jesy zniknie na jakiś czas ze sceny i zła dla tych, którzy marzyli, by zobaczyć ją z ciążowym brzuszkiem...

Jesy Nelson: dzieci? W żadnym wypadku!

28-letnia Jesy Nelson została ostatnio zapytana o swoje plany na przyszłość, a jej odpowiedź może niektórych zaskoczyć.

Nie jestem pewna, czy chcę dzieci. Tak naprawdę to nigdy nie było tego w moim planie. Może kiedy będę starsza, mogę zmienić zdanie. W tej chwili nie mogę wymyślić nic gorszego. Myślę, że sama czuję się jak dziecko, więc myślenie o dzieciach jest dość przerażające. Nie sądzę, żebym kiedyś przestała się tak czuć. Zdecydowanie chciałbym się pobrać, absolutnie.

- wyjaśniła wokalistka.

Myślicie, że kiedyś zmieni zdanie?

NAJNOWSZE