Jessie J rezygnuje z Instagrama! Poszła w ślady Channinga Tatuma

2019-08-26 13:49 AM
Jessie J
Autor: Rex Features/East News

Pamiętacie jak Channing Tatum ogłosił, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych? W jego ślady poszła Jessie J! Piosenkarka podobną przerwę zrobiła sobie w styczniu...

Channing Tatum niecały miesiąc temu zrezygnował z mediów społecznościowych, aktor postanowił zrobić sobie przerwę by odetchnąć trochę od Instagrama i Twittera i zająć się „prawdziwym życiem”. Teraz w jego ślady idzie Jessie J, dziewczyna Tatuma. Piosenkarka ogłosiła, że podobnie jak Channing Tatum ona również robi sobie przerwę od mediów społecznościowych.

„Dla przypomnienia, wszystko jest OK. Jestem szczęśliwa, zdrowa i zdrowa psychicznie. Ludzie często zakładają, że jeśli rezygnujesz z Instagrama to przechodzisz przez jakieś gówno. Właściwie to jest odwrotnie. To dobre miejsce, które chcę szanować i pielęgnować patrząc w górę a nie w dół. Instagram jest fajny, ale to nie jest prawdziwe życie. Mam zamiar napisać nowy album. Mówię tylko ludziom, którzy mnie wspierają. Kocham was wszystkich. Wkrótce wrócę” - wyjaśniła gwiazda.

JESSIE J MÓWI PRAWDĘ?

Nie mamy powodów by nie wierzyć piosenkarce, ale przypomnimy tylko, że w styczniu Jessie J również zrobiła przerwę od Instagrama by poradzić sobie z ciężkimi sprawami osobistymi. Myślicie, że i tym razem coś jest na rzeczy?

Jessie J
Autor: Nils Jorgensen/Capital Pictures/Capital Pictures/East News
Channing Tatum 05.02
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Zobacz też: 

metallica sen o warszawie
NAJNOWSZE