Jessica Alba jest "okropną" współpracowniczką? Tak twierdzi Jensen Ackles

2022-01-20 20:29 es
 Jensen Ackles
Autor: PG/BauerGriffin.com/East News

Jessica Alba cieszyła się raczej dobrą opinią. Z dala od większych skandali, raczej życzliwa... Tymczasem w nowym wywiadzie Jensen Ackles postawił ją w zupełnie nowym świetle. Aktorzy pracowali razem przy serialu Dark Angel. Powiedzmy, że ich współpraca... nie układała się najlepiej. Jensen Ackles stwierdził, że współpraca z Jessicą Albą była okropna!

Jessica Alba to ważna postać w amerykańskim show-biznesie. Na koncie ma liczne role, osiągnęła też sporo sukcesów jako modelka. Aktorka ma także żyłkę do biznesu. Założona przez nią firma The Honest Company rocznie przynosi około 300 milionów dolarów przychodów!

Ważnym momentem jej kariery był serial Dark Angel. Za rolę Max Guevery Jessica Alba otrzymała nominację do nagrody Złoty Glob.

Tam też poznała późniejszą gwiazdę serialu Supernatural. W nowym wywiadzie Jensen Ackles wspomniał, że ich współpraca nie układała się najlepiej.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Jensen Ackles o pracy z Jessicą Albą: "okropna"

Jensen Ackles dołączył do obsady serialu Dark angel w drugim sezonie. Wyznał, że to spowodowało pewne tarcia między nim a gwiazdą produkcji, Jessicą Albą. Opisał ich konflikty jako „najgorszy rodzaj kłótni, jakie może zrobić brat i siostra”.

Nie chodziło o to, że mnie nie lubiła. Ona po prostu mówiła: „Och, oto ładny chłopak, który stacja sprowadziła na trochę więcej scen ubierania się przy oknie, ponieważ tego wszyscy potrzebujemy.

Mówił Jensen Ackles w nowym odcinku podcastu Michaela Rosenbauma „Inside of You with Michael Rosenbaum”.

Dodał, że chociaż początkowo był zaskoczony zimnym zachowaniem Alby, postanowił „zwalczyć ogień ogniem”. Dzięki tej taktyce parze w końcu udało się zbudować poczucie „wzajemnego szacunku”.

Na czym zarabiają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Współwłaścicielem baru Mr. OH jest...

Zobacz też:

NAJNOWSZE