Jennifer Lopez seksownym zdjęciem promuje kolekcję butów!

2020-02-14 11:48 AM
Jennifer Lopez
Autor: SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez dobrze wie, co zrobić by przyciągnąć fanów. Gwiazda właśnie spełniła swoje kolejne marzenie. Zaprojektowała kolekcję butów, którą teraz dumnie reklamuje. To jedno z marzeń artystki. Już wcześniej podkreślała, że zawsze chciała się zająć trzema rzeczami: muzyką, filmem i modą!

Jennifer Lopez skończyła 50 lat a wciąż zachwyca wyglądem. Nic dziwnego, gwiazda naprawdę o siebie dba, a efekty jej ciężkiej pracy można podziwiać głównie na jej Instagramie. To właśnie tam zamieściła zdjęcie pochodzące z sesji zdjęciowej, promującej nową kolekcję butów. J.Lo zaprojektowała je przy współpracy z firmą Camuto Group.

Na zdjęciu Jennifer ubrana jest w kurtkę z motywem pantery oraz majtki i szpilki. Trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę świetnie!

„Jestem bardzo podekscytowana. Od początku swojej kariery zawsze chciałam tworzyć muzykę, film i modę… Ta kolekcja przedstawia trzy miasta, które stały się ważną częścią tego, kim jestem: Nowy Jork, Los Angeles i Miami. Mam nadzieję, że dzięki tej kolekcji ludzie będą mogli znaleźć i reprezentować wiele stron siebie, zachowując wierność samemu sobie”. – mówiła Lopez.

Kolekcja zaprojektowana przez Jennifer Lopez trafi do sklepów w marcu.

NAJNOWSZE