Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozkminiają TikToka. Tak to się robi! [WIDEO]

2020-03-09 18:02 kp
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: Elizabeth Goodenough/Everett Collection; Twitter/ Alex Rodriguez

Gigantyczna popularność TikToka na całym świecie sprawia, że do aplikacji przekonują się kolejne gwiazdy! Po tym, jak BTS ogłosili na TikToku premierę jednej ze swoich piosenek, nie było już wątpliwości, że apka ma gigantyczną siłę rażenia. Teraz TikToka próbują też podbić Jennifer Lopez i Alex Rodriguez. Ten filmik to całkiem niezła próba!

Dziś to TikTok rządzi wśród aplikacji społecznościowych! Świat oszalał na punkcie apki, w której można zamieszczać krótkie filmiki, a jej siłę potwierdziła niedawno grupa BTS, która jako pierwszy muzyk w historii ogłosiła premierę nowego kolejnego singla. Najazd fanów koreańskiej grupy był tak wielki, że TikTok... zwyczajnie się zablokował!

>> BTS pobili rekord Tik Toka! Ich filmik totalnie zablokował apkę!

Nic więc dziwnego, że na TikToka chętnie dołączają kolejne gwiazdy. Wśród tych, których już można tam znaleźć, są chociażby Jennifer Lopez i Alex Rodriguez.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na TikToku

J. Lo i A. Rod doskonale orientują się w trendach, które panują obecnie w social mediach, więc wrzucenie odpowiedniego filmiku na TikToka to dla nich żaden problem! Para opublikowała ostatnio w apce zabawne video, na którym wymienia się ubraniami. Najpierw widzimy Jennifer w białej, seksownej sukience wijącą się przed lustrem obok Alexa, a po chwili... dokładnie odwrotną sytuację! Jak jej ukochany poradził sobie w białej kiecce? Takie rzeczy tylko na TikToku!

NAJNOWSZE