Jennifer Lawrence: "Kiedy nie występowałam, uprawiałam MNÓSTWO SEKSU"

2021-12-10 11:44

Jennifer Lawrence zrobiła sobie dużą przerwę w karierze aktorskiej, ale to nie oznacza, że aktorka narzekała na brak zajęć. Gwiazda wyznała, że miała pełne ręce roboty. Całkiem przyjemnej roboty... :)

Po zakończeniu pracy na planie filmu "X-Men: Mroczna Phoenix" Jennifer Lawrence zniknęła na niemal trzy lata. Gwiazda powróciła dopiero niedawno w filmie "Don’t Look Up", w którym występuje u boku takich sław jak Leonardo DiCaprio czy Jonah Hill. Co robiła do tej pory?

Pytanie to padło podczas programu The Late Show with Stephen Colber. Prowadzący show chyba nie spodziewał się odpowiedzi, jaka padła z ust Jennifer Lawrence.

Uprawiałam mnóstwo seksy

- odpowiedziała bez chwili namysłu aktorka.

Dopiero po chwili Jennifer dodała, że oczywiście nie było to jej jedyne zajęcie :)

Trochę gotowałam... No wiesz, przyszła pandemia i zaczęłam gotować no i sprzątać. Myślę, że byłabym dobrą gosposią. Serio!

- wyznała Jennifer.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Jennifer Lawrence urodziła się 15 sierpnia 1990 roku w Indian Hills w stanie Kentucky. Karierę aktorską rozpoczęła w roku 2006, ale prawdziwą sławę przyniosła jej dopiero rola w filmie "The Hunger Games" ("Igrzyska śmierci"). Gwiazda jest też znana m.in. dzięki roli w serii X-Men oraz takich filmów jak "Passengers", "Red Sparrow" czy "American Hustle".

W 2014 roku aktorka była bohaterką skandalu, kiedy do sieci wyciekły jej nagie zdjęcia wykradzione z prywatnego telefonu. Jennifer Lawrence wyznała później, że fotki robiła dla swojego ówczesnego chłopaka. Kradzież prywatnych zdjęć aktorki była przedmiotem śledztwa. Mimo, iż fotki były powszechnie dostępne, wiele redakcji nie zdecydowało się ich upubliczniać, a fakt włamania na koto gwiazdy w Apple iCloud był publicznie potępiany przez całe środowisko Hollywood.

W 2019 roku Jennifer Lawrence wyszła za mąż za promotora sztuki, Cooke'a Maroneya.