Jennifer Aniston adoptuje kolejnego psa? Ellen DeGeneres gra jej na emocjach

2019-12-09 13:38 AM
Jennifer Aniston
Autor: SOPA Images/Sipa USA/East News

Jennifer Aniston latem pożegnała swojego przyjaciela. Pięknego psa o imieniu Dolly. Na pogrzebie pojawił się też jej były mąż Justin Theroux. Jennifer to wielka miłośniczka zwierząt. Aktorka myśli o adopcji kolejnego psa, a pomóc w tym ma jej Ellen DeGeneres, która próbuje grać Aniston na emocjach!

Latem Jennifer Aniston pożegnała swojego psa, Dolly. Na pogrzebie pojawił się były mąż aktorki, ponieważ Dolly była wspólnie przez nich wychowywana. Jennifer opiekuje się jeszcze innymi psami, mimo to myśli o adopcji kolejnego czworonoga. A wszystko to przez Ellen DeGeneres. Podobno prowadząca popularny show, od śmierci Dolly, zasypuje Jennifer zdjęciami psiaków, które szukają domu. Doskonale wie, że Jennifer jest uczuciowa i trudno jest jej przejść obojętnie obok cierpienia innych zwierząt.

„Moja przyjaciółka Ellen DeGeneres jak wiecie, niczego tak bardzo nie lubi, jak bombardowanie mnie niezwykle przerażającymi zdjęciami zwierząt, które potrzebują domów. Gdybym mogła mieć lamę, świnię, alpakę, owcę, kozę to zrobiłabym to, ale muszę być więcej dla moich psów Clyde i Sophie, ponieważ chodzi o to, aby były szczęśliwe”. – mówiła Jennifer.

Póki co, Jennifer tylko myśli o adopcji kolejnego psa, ale z taką przyjaciółką, jaką jest Ellen DeGeneres może to stać się szybciej niż się wszystkim wydaje!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Girl’s best friend... bring Clyde to work day. Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Zobacz też: 

NAJNOWSZE