Jenna Dewan jest w ciąży! Channing Tatum "wspiera" byłą żonę

2019-09-25 8:58 kp
Jenna Dewan
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Jenna Dewan znów zostanie mamą. Aktorka spodziewa się dziecka ze swoim nowym partnerem, Stevem Kazee. Oboje przyszli rodzice pochwalili się tą radosną wiadomością na Instagramie i pokazali pierwsze zdjęcia ciążowego brzuszka. Gwieździe pogratulował już podobno jej były mąż, Channing Tatum.

Krótko po rozstaniu z Channingiem Tatumem w kwietniu 2018 roku Jenna Dewan związała się z aktorem i muzykiem, Stevem Kazee. Para właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Tym samym Jenna Dewan zostanie mamą po raz drugi - aktorka ma już 6-letnią córkę Everly, której ojcem jest jej były mąż.

Radosną informacją o ciąży Jenny Dewan para pochwaliła się na Instagramie. na profilach obojga przyszłych rodziców znalazły się urocze fotki i wzruszające wpisy.

Jenna Dewan jest w ciąży

Jenna Dewan zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z córką, na którym widać jej ciążowy brzuszek. W krótkim wpisie gwiazda przyznała, że zostanie mamą to "absolutnie najbardziej niesamowita rzecz, która kiedykolwiek jej się przydarzyła".

Steve Kazee, jesteś darem z nieba i nie mogę być bardziej podekscytowana tym, że powiększymy razem rodzinę.

- w tych słowach aktorka zwróciła się do swojego partnera.

Steve Kazee przyjął ciążę Jenny Dewan z prawdziwą radością. Aktor przyznał, że przez całe życie czekał na "ten moment" i "nie mógł znaleźć lepszej osoby, z którą zbudowałby rodzinę". Przyszły ojciec zaznaczył też, że przez ponad rok związku z Jenną zdążył obdarzyć prawdziwym uczuciem również jej 6-letnią córkę, a obserwowanie, jak Jenna wychowuje Everly, dało mu wspaniałą lekcję rodzicielstwa.

Swojej byłej żonie pogratulował już podobno Channing Tatum. Jak donoszą zagraniczne serwisy, aktorka poinformowała byłego męża o ciąży jeszcze, zanim ogłosiła ją publicznie. Gwiazdor podobno "wspiera ją i bardzo się cieszy".

Trudno nie zauważyć jednak, że to w pewnym sensie słodko-gorzka radość. Nowa partnerka aktora Jessie J nie ukrywa, że marzy o tym, by również założyć rodzinę. Gwiazda zmaga się jednak z problemami z płodnością i mimo pomocy ze strony lekarzy wciąż nie udało jej się zajść w ciążę. Jessie J przyznała jakiś czas temu, że traci powoli nadzieję na urodzenie dziecka i coraz poważniej rozważa adopcję.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia ciążowego brzuszka Jenny Dewan!

NAJNOWSZE